Sorum var Öpmek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Öpmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,824 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Öpmek
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar merhaba bebeklerin ayak altını öpmek günah mı benim kızımın hoşuna gidiyor diye öpüyorum ama kayınvalidem öpme günah dedi😏
Valla kuzum günah olduğunu yeni duydum ama bende ara ara kızımın ayağının altını öpüyorum kayınvalidem görümcem filan diyor arsız ve şımarık olur muş😏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla kuzum günah olduğunu yeni duydum ama bende ara ara kızımın ayağının altını öpüyorum kayınvalidem görümcem filan diyor arsız ve şımarık olur muş😏
Hiç inanmıyorum bende

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
İlk defa duydum ben sürekli öpüyorum benimde kızımın çok hoşuna gidiyor
Evet canım bende aynısını dedim herşeye karışıyor yok niye emzik tutmuyor niye beşikte uyumuyoe niye kendine alıştırdın eşim Adıyamanlı burası 40 derece yanıyor kızım isilik oldu diyor niye her gün yıkıyorsun bir haftdır artık sinirimden ağladım psikolojim bozuldu benim kızım bir hafta yoğun bakımda kaldı göbek fıtığı vardı ağladığında kanıyordu mecbur kucağıma alıyordum öyle alıştı kokuma beşikte yatmıyor emzikten midesi bulanıyor kaç kez denedim bende istemez miyim rahat olmayı illallah ettim artık

Tüm sayfalar yüklendi.