Sorum var Öpmek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Öpmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,824 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Öpmek
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba bebeklerin ayak altını öpmek günah mı benim kızımın hoşuna gidiyor diye öpüyorum ama kayınvalidem öpme günah dedi😏
Valla bnm minikte bilerek ayaklarini agzima uzatiyor öp diye opunce cok hoşuna gidiyor duymadim hickimseden gunah oldugunu mantikli düşünürsek niye günah olsunki heryerini öperim isiririm onun bn
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynı babası benle alakası bile yok tek görevim doğurmak 😂
Al bndende okadar nevardi biyerin bana benzeseydi diyorum yani dna ya bile gerek yok gören ilk dakkada baba ogul oldugunu anlar kopyasi minik cüce

No no no nooo oğluşumu evlendirmem kimseye veremem onu yo yo yo 😂😂🤣🤣 benle yaşayacak
Zamani gelince kapicaklar bizim minikleri kaçinilmaz son 😄😄😄

Ben 12 gün önce dogum yptm geldgmde esim anahtari vermis kaynnm benm evimdeydi ymk fln ypmis cocugu gdiriyorum.bezini degscm elimden almaya kalkti vermedm bsey sanki cocugun kolunu kanadini kircam 50 kere yavas yavas dedi bagirdm dedm.ben onun annesiym herseye karismayn ben ona zarar verrmym dedm herzaman yanimda sen olmaycksn ben degstrcm dedm yediriyorum of.oglum yesene dedm yemiyomu yiycek bisemi yok die laf soktu bende gogsumu sıkip eminmisin sütmü yok die yüzüne fiskirttim cunku sutum cok fazla artk bunaldm hersyee karismalarndan 2 günü kovdum yeter artk diye 5 gün tekrar geldi bebegi gormeye yok ben senn icin geldm blmm ne yok dedm ben kendimede cocuga da bakyorim cikti gttiler yuz vermedm
Bnmkide ust katta hastaneden geldim istersen yaninda kaliyim biraz dedi yok bn idare ederim sagol diyip kibarca yol verdim kim ugrasicak onunla

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.