Sorum var Öpmek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Öpmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,830 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Öpmek
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Ümm Fatıma

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım bende aynısını dedim herşeye karışıyor yok niye emzik tutmuyor niye beşikte uyumuyoe niye kendine alıştırdın eşim Adıyamanlı burası 40 derece yanıyor kızım isilik oldu diyor niye her gün yıkıyorsun bir haftdır artık sinirimden ağladım psikolojim bozuldu benim kızım bir hafta yoğun bakımda kaldı göbek fıtığı vardı ağladığında kanıyordu mecbur kucağıma alıyordum öyle alıştı kokuma beşikte yatmıyor emzikten midesi bulanıyor kaç kez denedim bende istemez miyim rahat olmayı illallah ettim artık
Bende Adıyaman’da oturuyorum gerçektenburası çok sıcak ve bende her gün duş aldırıyorum yoksa bebeğim çok huysuz oluyor aayyyy herkes herşeyi çok iyi biliyor

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım bende aynısını dedim herşeye karışıyor yok niye emzik tutmuyor niye beşikte uyumuyoe niye kendine alıştırdın eşim Adıyamanlı burası 40 derece yanıyor kızım isilik oldu diyor niye her gün yıkıyorsun bir haftdır artık sinirimden ağladım psikolojim bozuldu benim kızım bir hafta yoğun bakımda kaldı göbek fıtığı vardı ağladığında kanıyordu mecbur kucağıma alıyordum öyle alıştı kokuma beşikte yatmıyor emzikten midesi bulanıyor kaç kez denedim bende istemez miyim rahat olmayı illallah ettim artık
Çok haklısın ama kendi istediğin gibi davran bebeğin kucağında olsun bisey olmaz ben yanımda yatirrirdiim sürekli geceleri gündüzleri beşik derken bebeğimi yavaş yavas beşiğe alıştırdım kaynananin lafına çok bakma bebek senin hayat senin canım lohusaligimda ben aklımı oynatiyordum neredeyse kaynanam yüzüne ama kimsenin ruhu duymuyordu tabi sen bebeğin ve kendin için en sağlıklı olanını yap derim kafana dahi takma

Tüm sayfalar yüklendi.