Sorum var Öpmek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Öpmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,827 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Öpmek
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ben biraz daha iyiyim ilaç kullanıyorum şuan hafif hafif toparlamaya başladım. Bebişte öksürük var ama iki doktora götürdük ikiside birşey yok sadece burnunu sürekli yıka dedi. Yıkıyorum ama hala öksürüyor anlamadım 🤦🤦 Sen nasılsın canım içi 🥰
Kurban olurum ben size bitanem Allah'ın izniyle geçecek çok seviyorum kuzum şükür bende iyiyim elhamdülillah❣️❣️❣️🙏🏻🙏🏻🤲🙏🏻🤲

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Rabbim hep iyilik versin canımsın 🥰🥰🙏 inşallah geçer hemen ve büyür hemen korkuyorum büyütemicem diye 🤦🤦
Kuzum öyle düşünme inanki kardesimde öyleydi sadece annemde 20gun kaldı aysemle hep konuşurduk kardeşim ağlıyor diye nasıl bakacam yapamam biyitemem diyerekten Ayşe hep dedi yapar diye yapıyor gayet güzel kimsede yok yanında 4 aylık yaptı @Kayra'nın Annesi 👶🏻

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum öyle düşünme inanki kardesimde öyleydi sadece annemde 20gun kaldı aysemle hep konuşurduk kardeşim ağlıyor diye nasıl bakacam yapamam biyitemem diyerekten Ayşe hep dedi yapar diye yapıyor gayet güzel kimsede yok yanında 4 aylık yaptı @Kayra'nın Annesi 👶🏻
Sizi seviyorum zaten Ayşemde yazdı dedi burundan dolayı öksürük oluyormuş acayip sevindim eşim yüzünden strese girdim iyice bide ben gribim ya dedim benden geçti. Eşim diyor senden geçti bronşit mi oldu Allah bilir ne oldu çocuk diyor 🤦🤦 ondan aşırı bunaldım ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kardeşin kaç yaşında oldu büyüdü mü minnak 🥰🥰🤗🤗

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Sizi seviyorum zaten Ayşemde yazdı dedi burundan dolayı öksürük oluyormuş acayip sevindim eşim yüzünden strese girdim iyice bide ben gribim ya dedim benden geçti. Eşim diyor senden geçti bronşit mi oldu Allah bilir ne oldu çocuk diyor 🤦🤦 ondan aşırı bunaldım ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kardeşin kaç yaşında oldu büyüdü mü minnak 🥰🥰🤗🤗
Kuzum 4aylik oldu tombisimiz poncigim vallaha bakıyor kuzum kardeşim 21 yasinda

Tüm sayfalar yüklendi.