Sorum var Öpmek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Öpmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,824 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Öpmek
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Henuz doğurmadim ama en sinir olduğum ve olacağım sey bana da çok karışılmasi olur,,bırakın doğrusu, yanlisiyla büyütelim miniklerimizi,tamam tecrübe sahibi olabilirler ama her evlat ayri,anne mecbur bir şekilde alışmak zorunda..fırsat verirlerse 🤲 bende bu konuda net olurum gibi
Aynen oule cnm asla taviz verme hckmsenn karsmasna izin verme

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum benimki 3.5 aylık ben karnını hep tülbentle satıyorum ağladığı zaman şişip kanıyordu ben ağlatmamaya çalışıyordum kucağımdaydı hep şükür 2.ayda kapandı sıkıntı yok tülbentle sarmak işe yarıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayy canım en iyisini yapmışsın cidden benim annemde eşime yanlış hareketlerde bulundu eşim saygıdan ses etmedi bende susuyorsam sırf onun için ama artık gına geldi yok niye emzik tutmuyor niye beşikte uyumuyor kokuna çok alıştırmışsın burası 40 derece çocuk isilik olmuş çocuğu yıkama onu yapma bunu yapma bir haftadır kafayı yedim artık dün ağladım sinirimden dedim eşime biletimi kes ben yarın gidiyorum diye stresten sütüm kesilcek onda süt olsa alır emzirir valla o derece

Ayy canım en iyisini yapmışsın cidden benim annemde eşime yanlış hareketlerde bulundu eşim saygıdan ses etmedi bende susuyorsam sırf onun için ama artık gına geldi yok niye emzik tutmuyor niye beşikte uyumuyor kokuna çok alıştırmışsın burası 40 derece çocuk isilik olmuş çocuğu yıkama onu yapma bunu yapma bir haftadır kafayı yedim artık dün ağladım sinirimden dedim eşime biletimi kes ben yarın gidiyorum diye stresten sütüm kesilcek onda süt olsa alır emzirir valla o derece
Oyle cnm hele ilk anne olunca evladma parmagni surse cildiriyorum brak karismayi

Ben cok acik sozluym

Tüm sayfalar yüklendi.