Oqlum A ferin surup içmiş baya başına qelen warmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Oqlum A ferin surup içmiş baya başına qelen warmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,562 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oqlum A ferin surup içmiş baya başına qelen warmi
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı sabahlar hanımlar sıpa oqlum durdu durdu 4 yaşına ramak kala şaklabanlık yaptı. Dün akşam A ferin surup içmiş baya tadını sewdiqi için buqun ateşi 39 derece nette baktım kara ciqer zehirlenmesi diyor. Cewresinde ws başına qelen war mi doktora qotrcem şimdi.
Ne oldu sonuç nedir nasıl bizim ufaklık herşey yolunda inşallah baya baya içim içimi yedi ya ☹️ durumu nasıl birşeyler dedi mi doktor

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Cokmu içmiş canım ya😖 insallah kotu bisey yoktur telaşlandim bak şimdi 🥺 haber et mutlaka canım
Şimdi nasıl peki canim
Ne oldu sonuç nedir nasıl bizim ufaklık herşey yolunda inşallah baya baya içim içimi yedi ya ☹️ durumu nasıl birşeyler dedi mi doktor
Herkeze çok teşekkür ederim çok saolun 🌹 sizlerde solun kızlar sonuçlar temiz çıktı çık şükür 8 saat qozetim altında kaldık taburcu olduk. Doktor biseyi yok dedi ama qrip deqil hastaliqi yok ateşi yine 39a qeldi 😔

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Herkeze çok teşekkür ederim çok saolun 🌹 sizlerde solun kızlar sonuçlar temiz çıktı çık şükür 8 saat qozetim altında kaldık taburcu olduk. Doktor biseyi yok dedi ama qrip deqil hastaliqi yok ateşi yine 39a qeldi 😔
Allah alla ilaçtan mi kaynaklaniyor ateş dikkat et yinede canim bununla geçmiş olsun Allahım esirgesin

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Tekrardan geçmişler olsun peki ateşi konusunda doktor bişey demedi mi niye hala ateşi var

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Gecmıs olsun canım. Atesı hemen dusmez cok ıcmiş.
Cok saol kuşum Dün akşam 9da içmişti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah alla ilaçtan mi kaynaklaniyor ateş dikkat et yinede canim bununla geçmiş olsun Allahım esirgesin
Tekrardan geçmişler olsun peki ateşi konusunda doktor bişey demedi mi niye hala ateşi var
Çok saolun Allah razı olsun🤲. Doktra sordum ateşi niye çıkıyor ilaç hiç biseye zarar wermems hastaysa qrip felan normal dedi hasta qrip olmadqni söyledim sonra yeşil alana qetir dedi bnde hiç bisey anlamdm okadar yıl ben okumadim ki kuşum ewdeyim şurup werip soquk su uyquluyrm napacaqmi şaştım 🤦‍♀️😔

Tüm sayfalar yüklendi.