Oqlumun babanne düşkünlüqü beni çıldırtıyor 😣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Oqlumun babanne düşkünlüqü beni çıldırtıyor 😣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,919 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oqlumun babanne düşkünlüqü beni çıldırtıyor 😣
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Hem çıldırıyo hem üzülüyorum anneler qözünüzü seweyim bi akıl werin napsam soqur yada unutur babanne düşkünlüqünü🤦‍♀️ 4 yaşına qirecek babanne asaqi babanne yukarı bnden çok onu aniyo. 15 qün yanımızda kaldı kaynanam oqlum baqimli oldu. Kuru kuruya bi dil sewqisi qösterdi çocuklar da sewqiye kanar biliyorum ama bi okadar azarladı oqlumu öyle qördükce soquyasım qeliyo oqlumdan. 😔

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Hem çıldırıyo hem üzülüyorum anneler qözünüzü seweyim bi akıl werin napsam soqur yada unutur babanne düşkünlüqünü🤦‍♀️ 4 yaşına qirecek babanne asaqi babanne yukarı bnden çok onu aniyo. 15 qün yanımızda kaldı kaynanam oqlum baqimli oldu. Kuru kuruya bi dil sewqisi qösterdi çocuklar da sewqiye kanar biliyorum ama bi okadar azarladı oqlumu öyle qördükce soquyasım qeliyo oqlumdan. 😔
Senin lohusa çanların hala çalıyor demek ki bacım bırak boşver şu an anlayabilecek yaşta değil büyüyünce o zaten farkeder çocuk işte iki tatlı söze kanar

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Üzerine düşersen çocuk hirslanir daha çok ister ilgisini farklı yöne çek evin içinde farklı birini görmek çocuğa iyi gelms olabilir korona yüzünden evden dışarı doğru düzgün cikamiyorz o yüzden zamanla unuttur hem azarlarsa o kendiliğinden soğumaya baslar

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Üzerine düşersen çocuk hirslanir daha çok ister ilgisini farklı yöne çek evin içinde farklı birini görmek çocuğa iyi gelms olabilir korona yüzünden evden dışarı doğru düzgün cikamiyorz o yüzden zamanla unuttur hem azarlarsa o kendiliğinden soğumaya baslar
Saf çocuqum azarlamayi oyun saniyo. İnsaAllah dediqnz qibi olur yoksa benim şöyle bakinca oqlumdan hiç umudum yok.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senin lohusa çanların hala çalıyor demek ki bacım bırak boşver şu an anlayabilecek yaşta değil büyüyünce o zaten farkeder çocuk işte iki tatlı söze kanar
Lohusalıktan böyle hissede bilirmiyim abartiyomuyum yani. Ama qörseniz siz bile sinir olursunuz. Buqun aradi kaynanam açmadım döndü eşimi aradı 4 yaşındaki sipam babanne annemi senmi aradın dedi oda he oqlum dedi annem açmadı kapattı ama dedi 🤦‍♀️ onun aradqni bile söylemedim oysa

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Saf çocuqum azarlamayi oyun saniyo. İnsaAllah dediqnz qibi olur yoksa benim şöyle bakinca oqlumdan hiç umudum yok.

Lohusalıktan böyle hissede bilirmiyim abartiyomuyum yani. Ama qörseniz siz bile sinir olursunuz. Buqun aradi kaynanam açmadım döndü eşimi aradı 4 yaşındaki sipam babanne annemi senmi aradın dedi oda he oqlum dedi annem açmadı kapattı ama dedi 🤦‍♀️ onun aradqni bile söylemedim oysa
Cnm yanlıs anlama ama tmm kaynananı sevmio olabilirsin burda bi sürü insan şikayetçi kaynanasından. Fakat cocugu babaannesinden sogutmak nedir ya. İşte ben bunlara kızıyorum. Hani gelin kaynana aranızda ne olursa olsun cocuklara neden yansıtıyorsunuz ki? Bırakın cocuklar babaanneleri vs azarlasa da onunla vakit gecirsinler. Bnm d kayınbabam azarlar hemde cok. Hiç seslenmem zaten dövmez öyle asla. Eşim ya baba o cocuk nie bagırıyo n dersurat asar daha ben kızarım eşime sen babasıysan o da dedesi benm babam yasasaydı o da sinirlenecekti yaramazlık yapınca ona da mı kızacaktın derim hep. Bazen anneannesi babaannesi de kızar oğluma cok yaramaz die onlara da karısmam.istiyorsunuz ben doğurdum sadece bnm hakkım var.dinen Öle değil işte. Anne baba olmayınca anneanne babaanneye verilir coxuk dinen. Bu ne demek onlar anne babadan sonraki ilk hak sahipleri. O yüzden abartmayalım lütfen. Onlar sevmese bile torunlarını bırakın cocuklar yine de vakit gecirsin. Zaten belli dönemden sonra herkes gibi çocuk da sahte ilgiyi anlar uzaklasır.

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
4 yaş küçük cnm benim oğlumda 4.5 yaşında o da küçük olduğu için bazı şeyleri dinlemiyor anlayamıyor tamam cesede yapıyor boşver ya severse sevsin az daha büyüsün erkek çocukları kendiliğinden uzaklaşıyor zaten abimin çocuklarından biliyorum

Nur123

Kayıtlı Üye
rank

Şimdikiler zehir gibi herşeyi biliyor hassas bir dönemden geçiyorsun bence ondan bırak sevmek istiyorsa sevgin sürekli babaanne desin sen duyma oda masum sevgisi ile seviyor zaten ileride okul falan derken aklına bile gelmez kimse sen üstüne çok düşüyorsun ararsa ver telefonu oğluna benim işim var siz konuşun de hem sen konuşmak istemezsen bahane olur hemde çocuğun gönlü olur

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank

Ya geçen yılda bende pandemide kimseyi öpme opturme demiştim haklarını bayramda görünce annem sizi opmememi ve opturmemem gerektiğini söyledi bana demişti rezil etmişti çocuk işte takılma ya rahat ol

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Canım su an kardeşi oldu ya tek ilgi kaynağı olmak istiyorlar babaannede dediyse ben en çok seni seviyorum bilmem ne o yuzden yapıyordur senin ilgi ni çeksin diye benim büyük oglumda aynıydı biraz ilgiyi görünce sanki onu doğuran babanesiymis gibi davranırdı.sakin kal evde kardeşi ve onun için bireyler yap bak nasıl degiscek

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Aslında kaynanayı sevmediğimizden oluyor hep bunlar 🤦🏼‍♀️ Haklısın ama kafaya takacak bişe degil bu 4 yaş yani büyüse zaten takmıycak bile kimseyi şuan masum beben yani aklı başına gelsin anlar neyin ne oldugunu

Tüm sayfalar yüklendi.