Oqlumun babanne düşkünlüqü beni çıldırtıyor 😣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Oqlumun babanne düşkünlüqü beni çıldırtıyor 😣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,928 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oqlumun babanne düşkünlüqü beni çıldırtıyor 😣
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Yasanilan şeyler insanda masumluk bırakmıyo. Kendimi masum qormuyorum bende artık çünkü insanı deqstriyorlar belki sizde deqisim yaşarsanız beni alarsnz er yada qec. 18 yaşımda qirmistim ewine şuan 24 olacam bi insan masum kalabilirimi. Oqulum üzerinden neler duydum yaşadım ben tahmin edebilirmsnz. Şuan siwri bi karakterim ama ewweli böyle deqildim.
Kimse kimsenin ne yaşadığını bilemez canım.insan gibi yaklasilsaydi sana bu postu açmaz üstüne oğlum babanesine çok düşkün çok şükür kardeşinin doğduğu bugun lerde bana çok yardimci oluyorlar derdin ama iste bu konuma getiriyorlar insani benide gorumcelerim boguyor esimi dolduruyorlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kimse kimsenin ne yaşadığını bilemez canım.insan gibi yaklasilsaydi sana bu postu açmaz üstüne oğlum babanesine çok düşkün çok şükür kardeşinin doğduğu bugun lerde bana çok yardimci oluyorlar derdin ama iste bu konuma getiriyorlar insani benide gorumcelerim boguyor esimi dolduruyorlar
Nura katılıyorum esinle aran açılır sakin kal sen

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Yaptın yanlış ama kuzum hem eşinle aran açılır hem kaynananla azarladı zaman al karşına konuş yada laf arasında laf vur ama aradı zaman açmaz çocuğu ondan uzak tutmaya çalırsan sen kaybedersin kabul et yada etme o çocuğun babaannesi yeri gelir azarlr yeri gelir sever
Ben ewlendiqimde 8 yaşında kaynim wardi bana istediqni der kaynanam kayinbabm bisey demezlerdi.soylerdm anne bana böyle konuşmasın diye seni pamuklarami saracaz qelin derdi. benim ewladima yapılanı normal karsilamaliyim yani. Ben nefret etsin istemiyorum zaten yerine qöre sewqisi olsun oqlumun abartacqi kadar maddi manewi hiç biseyi olmadı taki yanima qelene kadar

Nura katılıyorum esinle aran açılır sakin kal sen
Aqzin bal yesin Allah razı olsun hal böyle olsa Allahtan korkmadan aksini nasıl iddia ederim. Ama cocuquma üzülüyorum benimle yaşasa qormus olsaydı böyle olmazdı ama çocuk işte. Bnden daha düşkün olması beni bu yola sürüklüyor. Kötü insan kötüdür iyi bi qörümcelrin olsa Allahtan korkmadan bunu iddia edebilirmsn. Kimse boşa siwri olmuyo eşim bana ben seni sewdiqimde masumdun diyo biz deqstrdik diyo

Canım öncelikle sen sakin ol kimse kimsenin ne yaşadığını bilmez sevgi de allahtan birine ısınmıyorsa ısınmaz insan ama çocuğa müdahale etme söylediklerinde haklılar eşinle aran açılır ekmeklerine yağ sürersin daha mı iyi olur en iyisi kafana takma zaten herşey olacağına varır mesafenin koru tavrını belli et yeter 🙏
Haklısın nurcum eşime bisey söylemiyorum zaten yada qostermiyorum

Son düzenleme:

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Ben ewlendiqimde 8 yaşında kaynim wardi bana istediqni der kaynanam kayinbabm bisey demezlerdi.soylerdm anne bana böyle konuşmasın diye seni pamuklarami saracaz qelin derdi. benim ewladima yapılanı normal karsilamaliyim yani. Ben nefret etsin istemiyorum zaten yerine qöre sewqisi olsun oqlumun abartacqi kadar maddi manewi hiç biseyi olmadı taki yanima qelene kadar

Aqzin bal yesin Allah razı olsun hal böyle olsa Allahtan korkmadan aksini nasıl iddia ederim. Ama cocuquma üzülüyorum benimle yaşasa qormus olsaydı böyle olmazdı ama çocuk işte. Bnden daha düşkün olması beni bu yola sürüklüyor. Kötü insan kötüdür iyi bi qörümcelrin olsa Allahtan korkmadan bunu iddia edebilirmsn. Kimse boşa siwri olmuyo eşim bana ben seni sewdiqimde masumdun diyo biz deqstrdik diyo
En azından esin görüyor gerçekleri benim eşime ailesi köpek gibi davranıyordu tanistigimizda hastalanirdi 1 taş sıcak çorba indirmezlerdi gelir ben yapardım kimseye görünmeden laf etmesinler diye şimdi kıymetli oldu kardeşleri herkes yerinde sağ olsun bacım ben kimsenin kötülüğünü istemem ama huzurumu kaçırıyorlar.buda beni bu hale getiriyor

Nur123

Kayıtlı Üye
rank

İşte sen göstermiyorsun ama söylemiyorsun ama kaynanan bir gün inat edip derse bak arıyorum açmıyorum torunumla konuşmama müsaade etmiyor falan diye doldurur adamı bilemezsin sağını solunu en iyisi sen normal davranmaya devam et kimseyi de kafana takma hayat senin oğlu senin yanında sen istediğin kadar hayatında olurlar ötesi boş 😇

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Hem çıldırıyo hem üzülüyorum anneler qözünüzü seweyim bi akıl werin napsam soqur yada unutur babanne düşkünlüqünü🤦‍♀️ 4 yaşına qirecek babanne asaqi babanne yukarı bnden çok onu aniyo. 15 qün yanımızda kaldı kaynanam oqlum baqimli oldu. Kuru kuruya bi dil sewqisi qösterdi çocuklar da sewqiye kanar biliyorum ama bi okadar azarladı oqlumu öyle qördükce soquyasım qeliyo oqlumdan. 😔
Canm öyle düşünme kaynananı sevmiyor olabilirsin ama eşinin annesi sonuçta. O da onun torunu sevmeye hakkı var. Annene düşkün olsaydı tepkin bu mu olurdu acaba. Çocuğu rahat bırak bence kimi istiyorsa onu sevsin. Onlar yaşlı insanlar yaşlandıkça akılları geriliyor. Onlar da zamanında anneydi çocuk büyüttüler kim bilir onların kaynanaları görümceleri nasıldı onlar tabiki gelinlerine böyle yapmaya hakları yok ama öyle görmüşler öyle bilmişler değiştiremezsin birini zorla canm sıkma canını sanki sende kaliyor gibi sıkıntı yaptın yıl da bir gelip gider misafir olarak o ne ki. Üzülme çocuklarınla ilgilen rahat bırak

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank

O evde yaşadığını bir sen bir Allah bilir benim demek istedim eşinin tepkisini çekme çocuğun ilgisini farklı yöne çek

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
En azından esin görüyor gerçekleri benim eşime ailesi köpek gibi davranıyordu tanistigimizda hastalanirdi 1 taş sıcak çorba indirmezlerdi gelir ben yapardım kimseye görünmeden laf etmesinler diye şimdi kıymetli oldu kardeşleri herkes yerinde sağ olsun bacım ben kimsenin kötülüğünü istemem ama huzurumu kaçırıyorlar.buda beni bu hale getiriyor
Kimse isteyerek kendini deqstrmiyor işte Allah sabır wersin bizlere

İşte sen göstermiyorsun ama söylemiyorsun ama kaynanan bir gün inat edip derse bak arıyorum açmıyorum torunumla konuşmama müsaade etmiyor falan diye doldurur adamı bilemezsin sağını solunu en iyisi sen normal davranmaya devam et kimseyi de kafana takma hayat senin oğlu senin yanında sen istediğin kadar hayatında olurlar ötesi boş 😇
Anasi qittikten snra iyi bi konuştum eşimle asqiyi yukarıyi biliyor anasının doldurusuna qelecekse okadar yasanmsliktan snraa yolu layiqina açık olsun kuşum ne diyim. Haftada 1 arar açarım ama herqun herqun olurmu

Anasi qittikten snra iyi bi konuştum eşimle asqiyi yukarıyi biliyor anasının doldurusuna qelecekse okadar yasanmsliktan snraa yolu layiqina açık olsun kuşum ne diyim. Haftada 1 arar açarım ama herqun herqun olurmu
Canm öyle düşünme kaynananı sevmiyor olabilirsin ama eşinin annesi sonuçta. O da onun torunu sevmeye hakkı var. Annene düşkün olsaydı tepkin bu mu olurdu acaba. Çocuğu rahat bırak bence kimi istiyorsa onu sevsin. Onlar yaşlı insanlar yaşlandıkça akılları geriliyor. Onlar da zamanında anneydi çocuk büyüttüler kim bilir onların kaynanaları görümceleri nasıldı onlar tabiki gelinlerine böyle yapmaya hakları yok ama öyle görmüşler öyle bilmişler değiştiremezsin birini zorla canm sıkma canını sanki sende kaliyor gibi sıkıntı yaptın yıl da bir gelip gider misafir olarak o ne ki. Üzülme çocuklarınla ilgilen rahat bırak
Ben ewlendiqmde 43 yasindaydi kaynanam ben 18 yaşındaydım. Annem 50 yasindaydi. Biqunde bi qune annelik qostermedi kaynanam eşim benden 3 yaş büyük. Şuan kaynanam 49 yaşında yaşlı denilirmi 65den snra yaşlı sayiliyorlar. Bana elini optrmez 4 yaşındaki oqluma optrmez kendi 3 oqlu hariç ben buna nasıl yaşlı qözüyle bakiyim kendini böyle kabul ettirmeye çalışıyor. Misafr olarak qeldi ewimi birbirine kattı qitti kuşum post acmstim burda. Anlamiyorum tek caqre hayatlarından çıkmak oda qönlum yawrularimdan eşimden qecmiyo.

O evde yaşadığını bir sen bir Allah bilir benim demek istedim eşinin tepkisini çekme çocuğun ilgisini farklı yöne çek
Herkesin ewinin isiqi yaniyo içinde kim ne yasiyo kimse bilmiyor Allahtan başka dedqinz qibi. Çekmeye çalışıyorum insaAllah başarılı olurum

Son düzenleme:

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Hem çıldırıyo hem üzülüyorum anneler qözünüzü seweyim bi akıl werin napsam soqur yada unutur babanne düşkünlüqünü🤦‍♀️ 4 yaşına qirecek babanne asaqi babanne yukarı bnden çok onu aniyo. 15 qün yanımızda kaldı kaynanam oqlum baqimli oldu. Kuru kuruya bi dil sewqisi qösterdi çocuklar da sewqiye kanar biliyorum ama bi okadar azarladı oqlumu öyle qördükce soquyasım qeliyo oqlumdan. 😔
Neden sevmesinde ne sorun varkiben Anlmadim benimklerde cook düşkün

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Neden sevmesinde ne sorun varkiben Anlmadim benimklerde cook düşkün
Sewmesinde sorun yok kuşum benden daha çok düşkün dawraniyor. Sinirme qiden bebekken oqlumun ustunden lüzumsuz çok beddua etti. Hiç biseyi layık qörmedi. Oqlum bilmiyor sewqiye kanıyor. Sizin kaynana babanne iliskinz farklı olabilir benimki öyle deqil bu yüzden akıl almak istedim burdan

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Hmm anladim o zaman haklisin canim nasi beddu eder dili kopsun yaa kıyamam sende meylini eve verdi rdışarı Ya cikar ne bilyim sevecegi seyleri yap hep ben de öyle yaptim geçti eskisi gibi degil benimki 8 yıl ev içinde kalınca alıştılar ama çok cook seviyordular torunlarını halada öyleama ayrılınca evden çocuk eve ısınamıyordu diye kendi dedi bi süre aramasın getirme evinize alışana kadar ben evi sevdirdim resmen hep isteğini yaptim öğünler oynadık öyle öyle odasına eve cook alıştı şimdi gidince diyo evimize
Sewmesinde sorun yok kuşum benden daha çok düşkün dawraniyor. Sinirme qiden bebekken oqlumun ustunden lüzumsuz çok beddua etti. Hiç biseyi layık qörmedi. Oqlum bilmiyor sewqiye kanıyor. Sizin kaynana babanne iliskinz farklı olabilir benimki öyle deqil bu yüzden akıl almak istedim burdan

Tüm sayfalar yüklendi.