Oqlumun babanne düşkünlüqü beni çıldırtıyor 😣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Oqlumun babanne düşkünlüqü beni çıldırtıyor 😣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,922 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oqlumun babanne düşkünlüqü beni çıldırtıyor 😣
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Hem çıldırıyo hem üzülüyorum anneler qözünüzü seweyim bi akıl werin napsam soqur yada unutur babanne düşkünlüqünü🤦‍♀️ 4 yaşına qirecek babanne asaqi babanne yukarı bnden çok onu aniyo. 15 qün yanımızda kaldı kaynanam oqlum baqimli oldu. Kuru kuruya bi dil sewqisi qösterdi çocuklar da sewqiye kanar biliyorum ama bi okadar azarladı oqlumu öyle qördükce soquyasım qeliyo oqlumdan. 😔
Canim ya o hele cocuk zamana burak

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hem çıldırıyo hem üzülüyorum anneler qözünüzü seweyim bi akıl werin napsam soqur yada unutur babanne düşkünlüqünü🤦‍♀️ 4 yaşına qirecek babanne asaqi babanne yukarı bnden çok onu aniyo. 15 qün yanımızda kaldı kaynanam oqlum baqimli oldu. Kuru kuruya bi dil sewqisi qösterdi çocuklar da sewqiye kanar biliyorum ama bi okadar azarladı oqlumu öyle qördükce soquyasım qeliyo oqlumdan. 😔
Canım benimde kızıma kayınvalidem bakıyor 5,5 aylık daha gördüğünde heyecanlanıyo gülümsüyo bebi gördüğünde öyle tepki vermiyor bende ilk zamanlar takılıyodum daha önemsemiyorum senin ki gitmiş artık oğlunun dikkatini başka şeylere çek uzaklaşma daha küçük aklı ermez

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sakın öyle düşünme canım bak benim oğlum ablama düşkündü ablam bizde kalmıştı oğlumun her istediğini yapıyordu oğlum keşke benim annem sen olsan dediğini duydum ağladım İnan ben o kadar iyi davranıyorum ki oğluma bunu duyunca sinir krizi geçirdim ablama dedim biz dışarda goruselim bak mesafe koydum yemin ederim oğlumla film falan izledim dedim anne oğul gecesi yapalım oğlumla vakit geçirdim sakın oğluna sınır olma oğluna daha çok zaman ayır vakit ayır canım kaynanana mesafe koy herşey yoluna girdi İnan sende yapabilirsin oğlun o canin

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Cocuklar hep Oyle canim kim ilgi gosterır kim ilgilenir kim nazını oynayıp sımartırsa onu seviyor simdi kardesı oldugu İcin de seni onu seviyorsun beni eskisi kadar sevmiyor mu diye dusuncelere giriyordur her fırsatta onu cok sevdıgı soyle onunla vakit gecırme ye calıs canım🤗🤗

İklim

Kayıtlı Üye
rank
o sevgi geçmiyor 😊 benim kızımda anne anne düşkünü 10 yaşında hala çok seviyor

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Saf çocuqum azarlamayi oyun saniyo. İnsaAllah dediqnz qibi olur yoksa benim şöyle bakinca oqlumdan hiç umudum yok.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Lohusalıktan böyle hissede bilirmiyim abartiyomuyum yani. Ama qörseniz siz bile sinir olursunuz. Buqun aradi kaynanam açmadım döndü eşimi aradı 4 yaşındaki sipam babanne annemi senmi aradın dedi oda he oqlum dedi annem açmadı kapattı ama dedi 🤦‍♀️ onun aradqni bile söylemedim oysa
Yaptın yanlış ama kuzum hem eşinle aran açılır hem kaynananla azarladı zaman al karşına konuş yada laf arasında laf vur ama aradı zaman açmaz çocuğu ondan uzak tutmaya çalırsan sen kaybedersin kabul et yada etme o çocuğun babaannesi yeri gelir azarlr yeri gelir sever

Ü

Ünaldı01

Guest
Ben bu basligi açan bayaninda cok masum birisi oldugunu sanmiyorum acikcasi bazen yorumlarina denk geliyorum belliki sivri bir karakter,Kayinvalidesinden oldugu kadar kendinde de biseyler var bence.

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Ben bu basligi açan bayaninda cok masum birisi oldugunu sanmiyorum acikcasi bazen yorumlarina denk geliyorum belliki sivri bir karakter,Kayinvalidesinden oldugu kadar kendinde de biseyler var bence.
Yasanilan şeyler insanda masumluk bırakmıyo. Kendimi masum qormuyorum bende artık çünkü insanı deqstriyorlar belki sizde deqisim yaşarsanız beni alarsnz er yada qec. 18 yaşımda qirmistim ewine şuan 24 olacam bi insan masum kalabilirimi. Oqulum üzerinden neler duydum yaşadım ben tahmin edebilirmsnz. Şuan siwri bi karakterim ama ewweli böyle deqildim.

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Yasanilan şeyler insanda masumluk bırakmıyo. Kendimi masum qormuyorum bende artık çünkü insanı deqstriyorlar belki sizde deqisim yaşarsanız beni alarsnz er yada qec. 18 yaşımda qirmistim ewine şuan 24 olacam bi insan masum kalabilirimi. Oqulum üzerinden neler duydum yaşadım ben tahmin edebilirmsnz. Şuan siwri bi karakterim ama ewweli böyle deqildim.
Canım öncelikle sen sakin ol kimse kimsenin ne yaşadığını bilmez sevgi de allahtan birine ısınmıyorsa ısınmaz insan ama çocuğa müdahale etme söylediklerinde haklılar eşinle aran açılır ekmeklerine yağ sürersin daha mı iyi olur en iyisi kafana takma zaten herşey olacağına varır mesafenin koru tavrını belli et yeter 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.