Oruc ayi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tecrübeli Anne tarafından oluşturulan Oruc ayi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 854 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oruc ayi
Konbuyu başlatan Tecrübeli Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DUYGUECEM

Tecrübeli Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebegin 4 aylik oluyo anne sütü aliyo sadece sizce ramazanda oruç tutmalimiyim sütüm azalmasının tedirginim aç kalır bebeğim diye

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebegin 4 aylik oluyo anne sütü aliyo sadece sizce ramazanda oruç tutmalimiyim sütüm azalmasının tedirginim aç kalır bebeğim diye
Benimkide yeni kirki cikmis oluyo cnm bi kac gun denicem doyarsa eger devam ederim doyuramazsam sonra tutucam artik bi kac gun denersin artik sende

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Oruc tutma canım 4 aylıkken sut azalıyor zaten bebek buyume atıgına gırdıgı ıcın sutun azalırsa mama takviyesi yapmak zorunda kalacaksın ona da gerek yok anne sutun varken sutunu azalttıp mama vermeye ek gıdaya da sakın gecme 4 aylıkken 6 aylık olmasını bekle canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimkide yeni kirki cikmis oluyo cnm bi kac gun denicem doyarsa eger devam ederim doyuramazsam sonra tutucam artik bi kac gun denersin artik sende
40 lı bebekle Oruc mu tutacan 🙄🙄 tutmayınca gunah olmuyor canım orucu Allah biliyor zaten seneye ramazana tutarsın biraz buyunce kazasını yaparsın

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Canım valla benim bebeğim çok emiyordu, sürekli emdiği için de acıkıyordum o yüzden 2 sene tutmadım. 2 yaşına kadar emdi. Eğer çok emiyorsa dayanamaya bilirsin

DUYGUECEM

Kayıtlı Üye
rank
Kızım 4 aylıktı ilk 16 gün tuttum sütüm bitti gibi bişey oldu sonra bıraktım ama sütümde eskisi gibi olmadı mama verdim zaten sütüm çok değildi yine mama veriyordum ama yine de iyice azaldığı için bıraktım. Bunda da 40 ım yeni çıkmış olacak inşallah tutmayı düşünmüyorum sütüm olursa olmazsa zaten tutarım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar