Otobüs yolculuğu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde ecmelll tarafından oluşturulan Otobüs yolculuğu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,086 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Otobüs yolculuğu
Konbuyu başlatan ecmelll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben bugün otobüsle 3 saatlik yola çıkacam bebek pusetini yanıma alabilir miyim tek başima yolculuk yapcam bilgisi olan var mı puset sığar mı otobüse otobüs firması izin verir mi 🤔??
Yani tam bilgim yok benim ama vermeli bence,sonucta allah korusun birsey olsa puset kemere bagli şekilde olmali,bebek hayati icin önemli,, mecbur olmali hatta,ama gideceğin firmayı ara sor sen yinede,

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar ben bugün otobüsle 3 saatlik yola çıkacam bebek pusetini yanıma alabilir miyim tek başima yolculuk yapcam bilgisi olan var mı puset sığar mı otobüse otobüs firması izin verir mi 🤔??
Bence firmanın kabul etmesi lazım canım bebeğinin güvenliği için önemli daha küçük kuzucuk

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Bence kabul ederler cnm çünkü geçen sene tatile gitmiştik pusetide yanıma koymuştum ses etmediler inş izin verirler yoksa perişan olursun kuzum☺️

ayse🥰

Kayıtlı Üye
rank
Bebek içinde koltuk alirsan bence o sekilde izin verirler ucret talep edilir 2. Bir koltugu dolduracaksınız sonucta

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar şuan bindim çok şükür başta kabuo etmedi daha sonra tamam dediler şuan onu yan tarafındaki koltuğa pusete bıraktık suanlik iyi ilerleyen zamanlarda aglamazsa iyi 😂
Bebek idin de ayrı bir koltuk satın alsaydın sorun çıkarmazlardi kuuzm hayırlı yolculuklar 😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar