Oturduğum yerden para kazanıyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elvan soylu tarafından oluşturulan Oturduğum yerden para kazanıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,597 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oturduğum yerden para kazanıyorum
Konbuyu başlatan Elvan soylu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Yeni anne

Kayıtlı Üye
rank
Tabiyki olurum ama instagrama gel burdan bu konuları konuşmayalım insanlar rahatsız oluyor elvan_melik_soylu_60 instagram hesabım
Ben instagram kullanmıyorum bide öyle çevremde yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yapamam çok sağol genede

Yapamam çok sağol genede

Yapamam çok sağol genede

Elvan soylu

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar konumuzun gebelık le bir ilgisi yok ama 3 hafta önce evde sıkıntıdan patlayan ben bir hal çağre ararken Bi arkadaşım aradı ve beni ganoexcel E girmem için ikna etti hiç bir şekilde para ile üğe olmuyorsunuz ve ne zaman isterseniz çıkabiliyormuyuz zayıflama çayı mucize sabunlar Bi paylaştım millet merak etti ilk 1 hafta kimse sipariş vermedi ama ben israrla paylaşmaya devam ettim 1 haftada 5 sipariş aldım 400 tllik vallahi anladımki isteyen yapabiliyor eğer yapmak isterseniz paraya ihtiyacınız varsa

Sedeeff

Kayıtlı Üye
rank
Bence de canım burası böyle saçma sapan Reklamların yeri değil Burası gebelik ve hamilelik konusunda bilgi edinme yeridir Sen de git bu saçma sapan reklamlarını başka bir yerde yap😡😡
Arkadaş size özel yazmamış belki ihtiyaç sahibi vardır bilgi edinmek ister konu hoşunuza gitmesiyle es geçin illa kırıcı birşeyler yazmak zorunda değilsiniz karşıdaki bayanda hamile sonuçta...

Elvan soylu

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaş size özel yazmamış belki ihtiyaç sahibi vardır bilgi edinmek ister konu hoşunuza gitmesiyle es geçin illa kırıcı birşeyler yazmak zorunda değilsiniz karşıdaki bayanda hamile sonuçta...
İnsanlar böyledir işte bir şey diyemiyorum zaten başta belirttim gebelikle ilgili değil diye

Haklısın canım bi kalıp sabun için büyük bi yaram varmış benim😂😂😂
Belli ediyorsunuz hanımefendi

Elvan soylu

Kayıtlı Üye
rank
K

Kıskançlıkta ne alaka ablacım bildiğin reklam yapıyorsun burda . Ben yaparım diyene üye yapıcaksın alt üye. O yüzden burdasın .neyini kıskansın millet ayrıca
İhtiyacı olan yazsın demişim orda okuduysanız üstünüze alınmayın ilginizi çekmediyse ganoexcel de alt üye diye bir şey yoktur herkes kendi işinin patronu şimdi gidebilirsiniz

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar konumuzun gebelık le bir ilgisi yok ama 3 hafta önce evde sıkıntıdan patlayan ben bir hal çağre ararken Bi arkadaşım aradı ve beni ganoexcel E girmem için ikna etti hiç bir şekilde para ile üğe olmuyorsunuz ve ne zaman isterseniz çıkabiliyormuyuz zayıflama çayı mucize sabunlar Bi paylaştım millet merak etti ilk 1 hafta kimse sipariş vermedi ama ben israrla paylaşmaya devam ettim 1 haftada 5 sipariş aldım 400 tllik vallahi anladımki isteyen yapabiliyor eğer yapmak isterseniz paraya ihtiyacınız varsa.
Hmmm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar