Oturtma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Oturtma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,585 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oturtma
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bende bugünden itibaren başladım otursun oturduğu zamanda ayaklarına saldırmak ıstiyor 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok uyku bebeklerin düşmanı sanki sevmezler uykuyu😂
Yeni yeni kesfediyolar herşeyin tadına bakıyorlar bide🥰🥰yerim onun ayakları lni🤩😘😘

İnşallah kuzum inşallah

Kesinlikle ya Uyku deyince aklı çıkıyor çocuğun yatak odasına girdiğimiz an uyutacağımı biliyor bas bas bağırıyor Oysa ki Gözünden de uyku akıyor yani
Benimki de beşik sevmiyo beşikte bı saat sallıyorum gözlerimin içine bakiyo uyumuyo salona getiriyorum ayağıma koyuyorum hemen yatiyo koltuğa yerini yapıyorum öyle yatiyo gece beşikte yatırıyorum 🤷rahat yumuşacık yatağın nesini sevmezsin ki anlayamadım 🤔🤩🤩

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Yeni yeni kesfediyolar herşeyin tadına bakıyorlar bide🥰🥰yerim onun ayakları lni🤩😘😘

Benimki de beşik sevmiyo beşikte bı saat sallıyorum gözlerimin içine bakiyo uyumuyo salona getiriyorum ayağıma koyuyorum hemen yatiyo koltuğa yerini yapıyorum öyle yatiyo gece beşikte yatırıyorum 🤷rahat yumuşacık yatağın nesini sevmezsin ki anlayamadım 🤔🤩🤩
Vslla ben anlamadim benim tosunu uzandığı zaman kalkmak istiyor oturttugun zaman kendini geri atiyor 😁 ye teyzesi pezelye ye benzeyen parmakları çok leziz😂😂

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Simdiki neslin bebekleri huylu arkadaş 🤣🤣

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Canim bendada ayni soru 5bucuk aylik benim kiz ayin 15 6 aylik dolduracaz kucakta oturyo 3ayliktan kucakta yavas baslamistik yatmayi pek sevmiyo suan basini kaldirinca kalkmaya Calisyo acaba ben nezaman baslasam destekli oturtmaya kizlar fikrlarinizi alayim
Günaydın kizlar 💜😘 oğlum bir gün sonra 7 ayına girecek ne zaman oturtturmaya başlamalıyım kucakta oturtturuyorum ama destekli ne zaman olmalı

Tüm sayfalar yüklendi.