Ovulyasyon testiyle gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Bullur tarafından oluşturulan Ovulyasyon testiyle gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 372 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Ovulyasyon testiyle gebelik
Konbuyu başlatan Bullur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bullur

Bullur

Kayıtlı Üye
rank
Salam aleykum.ovulyasyon testiyle gebeliyi ogrenmeye calisiyorum.4-5gun silik bir sey cikti hepsi ayni.progestron kullandim dun ve bugun koyulasti.simdi bu gebelikmi? Ovulyasyon progestronla ola bilirmi ki??

Ekli dosyalar

• IMG-20230522-WA0022(1).jpg
    IMG-20230522-WA0022(1).jpg
    45.8 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG-20230523-WA0028.jpg
    IMG-20230523-WA0028.jpg
    25.6 KB · Görüntüleme: 52

Yiğit Efe'm

Kayıtlı Üye
rank
Salam aleykum.ovulyasyon testiyle gebeliyi ogrenmeye calisiyorum.4-5gun silik bir sey cikti hepsi ayni.progestron kullandim dun ve bugun koyulasti.simdi bu gebelikmi? Ovulyasyon progestronla ola bilirmi ki??
Aleyküm selam canım bu gebelik çift çizgi bildiğin.
Kan verdin mi kesin sonuç için sağlık ocağına gidip kan ver Rabbim hayırlısını eylesin hakkında

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Ovulasyon testinde gebelik için t çizgisinin daha koyu olması lazım. Yani patlak patlak duruyor. Eşit renkte ya da daha açık olmaması lazım

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Canim ovulasyon testi ile öğreneceğine bir tane erken gebelik testi alıp öğrensen daha da rahat olmaz mı Senin için içinde rahat etmiş olur ovulasyon testi Bir de çok pahalı Yazık değil mi 🤩

Bullur

Kayıtlı Üye
rank
Ovulasyon testinde gebelik için t çizgisinin daha koyu olması lazım. Yani patlak patlak duruyor. Eşit renkte ya da daha açık olmaması lazim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayni renk diye biliyorum .daha koyu sonradan olmali

Canim ovulasyon testi ile öğreneceğine bir tane erken gebelik testi alıp öğrensen daha da rahat olmaz mı Senin için içinde rahat etmiş olur ovulasyon testi Bir de çok pahalı Yazık değil mi 🤩
Erken gebelik testinden ovulyasyon erken gosteriyormus)) evet pahali ama bilmem gerek tedavimi devam edimmi ya yok onun icin hicbisey almıyorum bekliyorum

Ovulasyon testiyle gebelik öğrenilmez bunu defalarca söyledik. Ovulasyon testi yumurtlama gününü hesaplar gebelik öğrenmek için gebelik testi alman gerekiyor
Ogrenilmez ama gebeligi olanlarda da lh artiyor

Aleyküm selam canım bu gebelik çift çizgi bildiğin.
Kan verdin mi kesin sonuç için sağlık ocağına gidip kan ver Rabbim hayırlısını eylesin hakkında
Yok hala kan vermege cesaret edemiyom.ovulyasyon ola bilirmi bu?((

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar