Özel hastahanemi yoksa devlet kadin dogum hastahneesimi diyarbakir icin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sümeyyenur nur tarafından oluşturulan Özel hastahanemi yoksa devlet kadin dogum hastahneesimi diyarbakir icin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,240 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özel hastahanemi yoksa devlet kadin dogum hastahneesimi diyarbakir icin
Konbuyu başlatan Sümeyyenur nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyyenur nur

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Bence özeli tercih et canım canına yazık para dediğin yerine koyulur
Bencede canım hiç birşey değil ebeler görevliler hemşireler hepsi 4 4 lük ilgileniyorlar bence para geri kazanılır en azından piskolojik açıdan da bedenende rahat olursun eşin istediği saatte gelir gider elinden tutar yürütür avantajın her türlü çok olur

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeligimde özele gidiyordum doğumda özelde oldu acil sezeryanla doguma alındım hicbirsey anlamadim aksam 4.30 da dogum yaptim ertesi gün 10 da hastaneden çıktım ogkum 1 haftada yogun bakımda kaldı olayin şoku ile kim neyi nasil yapti nasil ilgi gordum pek hatırlamıyorum ama yogun bakımda tanidigimiz çıktı onun sayesinde cocugumu gece de gunduz de emzirmek icin gidiyordum ikincide sezeryanla doğum olucagi icin devlete gidiyorum izmir tepecik kadin doğum hastanesi var asla gidilmemesi gereken bir hastane burdaki hastanedede ilgi alaka berbat bir kere oğlumda gitmiştim zorla kürtaja almaya kalktilar birdaha gitmedim ama ege üniversitesi hastanesi ne gidiyorum şimdi doktordanda ultrasona bakan bayandanda o kadar çok memnunum ki doktrum erkek ama ultrasona bayan asistan doktorları bakiyorlar ge cok iyi ilgileniyorlar her ay düzenli kan idrar tahlili yapılıyor tek sorun erken isinin bitmesini istiyorsan erken gitmen lazım aksi takdirde cok bekliyorsun inşallah doğumda güzel geçer zaten kordonları baglatcam dahada dogurmam 🤣

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Butun kontrollerini devlette yapta doğuma yakın özeli seç bu devirde özelde zor çünkü ikinci sezeryanim 4 bucuk istiyolar usttelik her gidis kontrol derken 500 TL buluyo gerçekten ozellerde kazık artk devlette bulunduğum yerde yok maelesf
Hangi ildesin canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk gebeligimde özele gidiyordum doğumda özelde oldu acil sezeryanla doguma alındım hicbirsey anlamadim aksam 4.30 da dogum yaptim ertesi gün 10 da hastaneden çıktım ogkum 1 haftada yogun bakımda kaldı olayin şoku ile kim neyi nasil yapti nasil ilgi gordum pek hatırlamıyorum ama yogun bakımda tanidigimiz çıktı onun sayesinde cocugumu gece de gunduz de emzirmek icin gidiyordum ikincide sezeryanla doğum olucagi icin devlete gidiyorum izmir tepecik kadin doğum hastanesi var asla gidilmemesi gereken bir hastane burdaki hastanedede ilgi alaka berbat bir kere oğlumda gitmiştim zorla kürtaja almaya kalktilar birdaha gitmedim ama ege üniversitesi hastanesi ne gidiyorum şimdi doktordanda ultrasona bakan bayandanda o kadar çok memnunum ki doktrum erkek ama ultrasona bayan asistan doktorları bakiyorlar ge cok iyi ilgileniyorlar her ay düzenli kan idrar tahlili yapılıyor tek sorun erken isinin bitmesini istiyorsan erken gitmen lazım aksi takdirde cok bekliyorsun inşallah doğumda güzel geçer zaten kordonları baglatcam dahada dogurmam 🤣
Özellerin sorunuda bu sebepsiz sezeryana almaları desiğim gibi dokyoru iyi seçmek lazım

Aişenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben oglumu devlette kadın doğum hastanesinde doğurdum aksam 5 ten sabah 3 e kadar ağır sancı çektim... acilma olduktan sonra hemen doğuma almadılar sırayla aldıkları için biraz bekledim ve 3 50 gece doğum yaptım... çöp kovasına düştüm ama hastaya dokunmak yasakmış kendim kalktım... hijyenik değildi... doğumdan sonrada doğumdan öncede su verilmedi.. verilmez diyorlar ama oradakilere verdiler bana hiç vermediler.. doktor wu kıza biraz su verin deyince isimiz var dediler kendimi baya zorladım dogumda çok bağırdım ama galiba acidan değil korkudan bana ne yapacaklar acaba diye korktum.. ebeler iyi davranıyordu ama temizlikçi kadınlar çok sinirimi bozdu sedyeye girince orda 20 dk da doğum oldu onca acidan sonra... dikiş yapmadılar ama hala bakıyorum aşırı genişlik var tuhafıma gidiyor intern3ttekiyel kıyaslayinca simdi ikinci doğumun olcak.. esim polis memuru ev alamadık henüz banasen bilirsin diyor fiyatlar bildiğiniz üzere artmış 3500 diyor buradakiler... gerçekten o parayı verirsem ilgilenirlerse sorun yok ama ilgi yoksa boşa gider diye de tereddütsüz var akrabalar normal doguma ne gerek var onla çocuğuna neler alırsın diyorlar diyorlar git devlette doğum yap gel diyorlar. tecrübeli olanlar... yorum yapabilirmi
Essellamu Aleyküm kardeşim …Rabbim hakkında hayırlısını versin. Bende Erzurum’da yaşıyorum ve senin gibi özel ve devlet arasında sıkışıp kaldım. İlk doğumumu özelde yapmıştım çok güzeldi.şimdi ikincisine hamileyim herkes diyor özele o kadar para verme 5300lira burda doğum ücreti şehir hastanesi çok iyi diyorlar ama İnan güvenemiyorum her insanın iyisi kötüsü bar kötü biri gelir doğum bu bir kez olan bir durum güzel hatırlamak istiyorum …Durumum olmamasına rağmen özeli tercih edeceğim … isteyen istediğini söylesin para yerine gelir ama o psikoloji kolay toparlanmıyor bence

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Ben oglumu devlette kadın doğum hastanesinde doğurdum aksam 5 ten sabah 3 e kadar ağır sancı çektim... acilma olduktan sonra hemen doğuma almadılar sırayla aldıkları için biraz bekledim ve 3 50 gece doğum yaptım... çöp kovasına düştüm ama hastaya dokunmak yasakmış kendim kalktım... hijyenik değildi... doğumdan sonrada doğumdan öncede su verilmedi.. verilmez diyorlar ama oradakilere verdiler bana hiç vermediler.. doktor wu kıza biraz su verin deyince isimiz var dediler kendimi baya zorladım dogumda çok bağırdım ama galiba acidan değil korkudan bana ne yapacaklar acaba diye korktum.. ebeler iyi davranıyordu ama temizlikçi kadınlar çok sinirimi bozdu sedyeye girince orda 20 dk da doğum oldu onca acidan sonra... dikiş yapmadılar ama hala bakıyorum aşırı genişlik var tuhafıma gidiyor intern3ttekiyel kıyaslayinca simdi ikinci doğumun olcak.. esim polis memuru ev alamadık henüz banasen bilirsin diyor fiyatlar bildiğiniz üzere artmış 3500 diyor buradakiler... gerçekten o parayı verirsem ilgilenirlerse sorun yok ama ilgi yoksa boşa gider diye de tereddütsüz var akrabalar normal doguma ne gerek var onla çocuğuna neler alırsın diyorlar diyorlar git devlette doğum yap gel diyorlar. tecrübeli olanlar... yorum yapabilirmi
Canım ben lüleburgaz devlette doğum yaptım ama Allah hepsinden Razı olsun ebelerden temizlikçisine kadar o kadar güzel ve kibar davranıyorlarki anlatamam eşim doğumdan sonra ebeye para vermek istedi alamam bu benim işim dedi çocuğum emmeye başlayıncaya kadar başımdan ayrılmadılar sonra odaya götürüp hadi babası annemize gidip yemek alda bol bol sütü olsun deyip çıktılar her doktor her ebe bir olmuyor tabikide tercih senin Allah güzel doğumlar nasip eder inşallah.

Chanel

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki para verdigin yer bakacak essek gibi hemde 1.ci bemde özel di ayagıma kadar giydirdiler terliğimi ama normal dogum da bana da saçma geliyor ben İstanbul 4000 den basılıyor burada hastaneler benimde eşim memur yanında yakınında oluyor 1 kişi allahım hayırlı iyi yürekli insanlar la karsılaştırsın merhametli insana denk geldimi devlet özel farketmez bence sende dişli ol sövene sende söv 1 avazda inşallah 😅🥰

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki para verdigin yer bakacak essek gibi hemde 1.ci bemde özel di ayagıma kadar giydirdiler terliğimi ama normal dogum da bana da saçma geliyor ben İstanbul 4000 den basılıyor burada hastaneler benimde eşim memur yanında yakınında oluyor 1 kişi allahım hayırlı iyi yürekli insanlar la karsılaştırsın merhametli insana denk geldimi devlet özel farketmez bence sende dişli ol sövene sende söv 1 avazda inşallah 😅🥰
Normal doğum daha zor ve uzun bir süreç banada sezeryan zaten bayılıp oluyo özelde olmaya ne gerek var gibi geliyor 🤭

Zilankay

Kayıtlı Üye
rank
Hangi ildesin canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Özellerin sorunuda bu sebepsiz sezeryana almaları desiğim gibi dokyoru iyi seçmek lazım
Canm Gaziantep'teyim sebebizde almiyo ilk doğumun sezeryandi iki yıl araya girmedi die riske alamiyo iç organların zarar görür die

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar