Özel hastahanemi yoksa devlet kadin dogum hastahneesimi diyarbakir icin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sümeyyenur nur tarafından oluşturulan Özel hastahanemi yoksa devlet kadin dogum hastahneesimi diyarbakir icin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,233 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özel hastahanemi yoksa devlet kadin dogum hastahneesimi diyarbakir icin
Konbuyu başlatan Sümeyyenur nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyyenur nur

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Ben oglumu devlette kadın doğum hastanesinde doğurdum aksam 5 ten sabah 3 e kadar ağır sancı çektim... acilma olduktan sonra hemen doğuma almadılar sırayla aldıkları için biraz bekledim ve 3 50 gece doğum yaptım... çöp kovasına düştüm ama hastaya dokunmak yasakmış kendim kalktım... hijyenik değildi... doğumdan sonrada doğumdan öncede su verilmedi.. verilmez diyorlar ama oradakilere verdiler bana hiç vermediler.. doktor wu kıza biraz su verin deyince isimiz var dediler kendimi baya zorladım dogumda çok bağırdım ama galiba acidan değil korkudan bana ne yapacaklar acaba diye korktum.. ebeler iyi davranıyordu ama temizlikçi kadınlar çok sinirimi bozdu sedyeye girince orda 20 dk da doğum oldu onca acidan sonra... dikiş yapmadılar ama hala bakıyorum aşırı genişlik var tuhafıma gidiyor intern3ttekiyel kıyaslayinca simdi ikinci doğumun olcak.. esim polis memuru ev alamadık henüz banasen bilirsin diyor fiyatlar bildiğiniz üzere artmış 3500 diyor buradakiler... gerçekten o parayı verirsem ilgilenirlerse sorun yok ama ilgi yoksa boşa gider diye de tereddütsüz var akrabalar normal doguma ne gerek var onla çocuğuna neler alırsın diyorlar diyorlar git devlette doğum yap gel diyorlar. tecrübeli olanlar... yorum yapabilirmi
5 ay once ozelde dogum yaptim ilk dogumumdu suni sanciyla dogurdum hic sancim yoktu cunku . Hemsirelere ne olcak nasil ilerleyecek surec sordum anlattilar . Cok guzel ilgilendiler evet yerlerde surundum bende 😂🤭 ama yanimda esim annem vardi . Hasta bakicilara sarildim sarildim agladim 😂😂 (covit testi yapiliyor zaten rahattim 😂) suan guluyorum ama bnde cok kivrandim . Ozel olunca parasiyla ozel.muamele goruyosum canim . Ben cook cok memnundum . Zaten nazimi niyazimi devlettekiler cekemezdi . Bende gecen yil eylul ayinda 3500 odedim canim (esimin sirket anlasmasi var indirimli hali ) sizin Orasi iyiymis ucret konusinda . Gene doguracak olsam bir sekilde dogum icin ozele giderim .

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Ben oglumu devlette kadın doğum hastanesinde doğurdum aksam 5 ten sabah 3 e kadar ağır sancı çektim... acilma olduktan sonra hemen doğuma almadılar sırayla aldıkları için biraz bekledim ve 3 50 gece doğum yaptım... çöp kovasına düştüm ama hastaya dokunmak yasakmış kendim kalktım... hijyenik değildi... doğumdan sonrada doğumdan öncede su verilmedi.. verilmez diyorlar ama oradakilere verdiler bana hiç vermediler.. doktor wu kıza biraz su verin deyince isimiz var dediler kendimi baya zorladım dogumda çok bağırdım ama galiba acidan değil korkudan bana ne yapacaklar acaba diye korktum.. ebeler iyi davranıyordu ama temizlikçi kadınlar çok sinirimi bozdu sedyeye girince orda 20 dk da doğum oldu onca acidan sonra... dikiş yapmadılar ama hala bakıyorum aşırı genişlik var tuhafıma gidiyor intern3ttekiyel kıyaslayinca simdi ikinci doğumun olcak.. esim polis memuru ev alamadık henüz banasen bilirsin diyor fiyatlar bildiğiniz üzere artmış 3500 diyor buradakiler... gerçekten o parayı verirsem ilgilenirlerse sorun yok ama ilgi yoksa boşa gider diye de tereddütsüz var akrabalar normal doguma ne gerek var onla çocuğuna neler alırsın diyorlar diyorlar git devlette doğum yap gel diyorlar. tecrübeli olanlar... yorum yapabilirmi
Çok geçmiş olsun benim ilk doğum olacak 4bine bir özele gidiyordum ama doğal doğum yapmak istediğimden kesi yada müdahale gerekmedikçe olmasın diye başka bir doktor buldum İstanbul doğum akademisi sertifikalı 5bin ve erkek doktor bu bende korkuyprum işini bilmeyen gebeyi değil riskleri öne sürüp kendilerini düşünerek hareket eden bir sistemden paran varsa fena fiyat değil 3500 iyi ama doktprunu iyi seç

Pamıgın annesi

Kayıtlı Üye
rank
hangi hastane sana bunları yaşattı canım

Zilankay

Kayıtlı Üye
rank
Butun kontrollerini devlette yapta doğuma yakın özeli seç bu devirde özelde zor çünkü ikinci sezeryanim 4 bucuk istiyolar usttelik her gidis kontrol derken 500 TL buluyo gerçekten ozellerde kazık artk devlette bulunduğum yerde yok maelesf

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Walla canım ben şehir hastanesinde doqurdum.. kendi memleketimde.. ewli olduqum yerde kadın doqum hastanesi wardı resmen belediyenin çöp alanıydı.. şehir hastanesinde ki ilqi alaka ben inanmıyorum ki özel hastanede yapsınlar.. çok qüzel doqum anım oldu.. sadeceben kaynaklı açılmam yoktu olmuyordu bi türlü ama saolsunlar temizlik ilqi alaka yemekler mükemmeldi.. ikinci doqumuda aynı yerde yapmayı düşünüyorum özele o kadar para ben wermem.. ama sen kötü anılar yaşamızsın.. özel hastaneleri ara bilqial herşeyi sorona qöre karar wer

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim Diyarbakır kadın doğum devlet hastahanesi inan şu an yaşadığım şeyler olması gereken mi bilmiyorum özelde nasıllar bilmiuorum
Olmasi Gereken sana iyi davranma lari destek olmaları bak biz burada kimse kimseyi tanimiyor ama biraz olsun uzak tan da bilgilerimizi yaşadıklarımızı paylasiyor birbirimize destek olmaya çalışıyoruz kaldiki onlar hasta bakıcı hemşire doktor bak ben Beylikdüzü devlet hastanesi nde yaptırıyorum tahlilleri nst baglanicaz bı bayan arkadaş var 41 haftalık hamile doğuma gideceğine karar verdi doktor aniden ameliyat hane ara dediler kadın yanımda aradı yoğunluk var bekle dediler düşün bu kadının kanaması olsa yada sancısı ve hiç bir şey yoktu yanında çanta bez vs durumun varsa özele git kardeşim
Canim Diyarbakır kadın doğum devlet hastahanesi inan şu an yaşadığım şeyler olması gereken mi bilmiyorum özelde nasıllar bilmiuorum

Sümeyyenur nur

Kayıtlı Üye
rank
5 ay once ozelde dogum yaptim ilk dogumumdu suni sanciyla dogurdum hic sancim yoktu cunku . Hemsirelere ne olcak nasil ilerleyecek surec sordum anlattilar . Cok guzel ilgilendiler evet yerlerde surundum bende 😂🤭 ama yanimda esim annem vardi . Hasta bakicilara sarildim sarildim agladim 😂😂 (covit testi yapiliyor zaten rahattim 😂) suan guluyorum ama bnde cok kivrandim . Ozel olunca parasiyla ozel.muamele goruyosum canim . Ben cook cok memnundum . Zaten nazimi niyazimi devlettekiler cekemezdi . Bende gecen yil eylul ayinda 3500 odedim canim (esimin sirket anlasmasi var indirimli hali ) sizin Orasi iyiymis ucret konusinda . Gene doguracak olsam bir sekilde dogum icin ozele giderim

Olmasi Gereken sana iyi davranma lari destek olmaları bak biz burada kimse kimseyi tanimiyor ama biraz olsun uzak tan da bilgilerimizi yaşadıklarımızı paylasiyor birbirimize destek olmaya çalışıyoruz kaldiki onlar hasta bakıcı hemşire doktor bak ben Beylikdüzü devlet hastanesi nde yaptırıyorum tahlilleri nst baglanicaz bı bayan arkadaş var 41 haftalık hamile doğuma gideceğine karar verdi doktor aniden ameliyat hane ara dediler kadın yanımda aradı yoğunluk var bekle dediler düşün bu kadının kanaması olsa yada sancısı ve hiç bir şey yoktu yanında çanta bez vs durumun varsa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Walla canım ben şehir hastanesinde doqurdum.. kendi memleketimde.. ewli olduqum yerde kadın doqum hastanesi wardı resmen belediyenin çöp alanıydı.. şehir hastanesinde ki ilqi alaka ben inanmıyorum ki özel hastanede yapsınlar.. çok qüzel doqum anım oldu.. sadeceben kaynaklı açılmam yoktu olmuyordu bi türlü ama saolsunlar temizlik ilqi alaka yemekler mükemmeldi.. ikinci doqumuda aynı yerde yapmayı düşünüyorum özele o kadar para ben wermem.. ama sen kötü anılar yaşamızsın.. özel hastaneleri ara bilqial herşeyi sorona qöre karar wer
Evet canim şehir hastaneleri oyleymis ama maalesef bu bölgede açılmadı Diyarbakır da zor

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Bence özeli tercih et canım canına yazık para dediğin yerine koyulur
Normalse özeli tercih et derim devlette kaç tane arkadaşım gitti normal doğumlar biraz sıkıntılı bence arkadaşım ağrıdan baygınca can acısına afedersin de çocuğu yaparken iyiydi dimi demişler o kadar sinirlendim ki demişti beni üzen bu sözleri yine bir kadının telafuz etmesi doğumun ne denli olduğunu hepimiz biliyoruz yani halden anlamayana karsilasmak kotu bir durum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar