Özel hastahanemi yoksa devlet kadin dogum hastahneesimi diyarbakir icin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sümeyyenur nur tarafından oluşturulan Özel hastahanemi yoksa devlet kadin dogum hastahneesimi diyarbakir icin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,208 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özel hastahanemi yoksa devlet kadin dogum hastahneesimi diyarbakir icin
Konbuyu başlatan Sümeyyenur nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyyenur nur

Sümeyyenur nur

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğum daha zor ve uzun bir süreç banada sezeryan zaten bayılıp oluyo özelde olmaya ne gerek var gibi geliyor

Baya çekmişsin cnm ben özelde yaptım doğumu çok ilgiliydiler temizlikçi su olsun hemşireler olsun iyiydi hasta bakıcı yengeme bırakmadı doğumdan sonra kendi giydirdiler beni odaya kdar saatim dolunca corbami getirdiler ilk yürüsümu hasta bakıcıyla yürüdüm konuşa konuşa sabırla kaldırdı sabırla gezdirdi valla beni temizlik hijyen desen çok iyiydi yani devlette böyle birşey başına geldiyse ve bu korku belliki içinde kalmış demek istediğim korkuyla tekrar bu şekilde doğum yapicagina stresle özelde yaptır kafan en azından rahat olsun kuzum o para yine yerine gelir amaa o korku bir kez daha içine girdimi kolay çıkmaz kuzum
Evet haklısın bugün gittim devlete o korku tekrar geldi en iyisi özelde

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Ben oglumu devlette kadın doğum hastanesinde doğurdum aksam 5 ten sabah 3 e kadar ağır sancı çektim... acilma olduktan sonra hemen doğuma almadılar sırayla aldıkları için biraz bekledim ve 3 50 gece doğum yaptım... çöp kovasına düştüm ama hastaya dokunmak yasakmış kendim kalktım... hijyenik değildi... doğumdan sonrada doğumdan öncede su verilmedi.. verilmez diyorlar ama oradakilere verdiler bana hiç vermediler.. doktor wu kıza biraz su verin deyince isimiz var dediler kendimi baya zorladım dogumda çok bağırdım ama galiba acidan değil korkudan bana ne yapacaklar acaba diye korktum.. ebeler iyi davranıyordu ama temizlikçi kadınlar çok sinirimi bozdu sedyeye girince orda 20 dk da doğum oldu onca acidan sonra... dikiş yapmadılar ama hala bakıyorum aşırı genişlik var tuhafıma gidiyor intern3ttekiyel kıyaslayinca simdi ikinci doğumun olcak.. esim polis memuru ev alamadık henüz banasen bilirsin diyor fiyatlar bildiğiniz üzere artmış 3500 diyor buradakiler... gerçekten o parayı verirsem ilgilenirlerse sorun yok ama ilgi yoksa boşa gider diye de tereddütsüz var akrabalar normal doguma ne gerek var onla çocuğuna neler alırsın diyorlar diyorlar git devlette doğum yap gel diyorlar. tecrübeli olanlar... yorum yapabilirmi
Çöp kovasına düşmek nasıl oluyo cok zor bir durum devlette olsa özelde rabbim iyilerle karsilastirsin inşallah 🤲 iyice arastir git ve bu durumlarda kim olursa olsun lütfen hakkinizi arayin ve şikayetci olun susmayın Allah oyle insanlari islah etsin benim kardesimle eside diyarbakirda gorevi orda cok uzuldum insallah iyi bir yer bulursun kardesimin esi hamile kalirsa kahramanmarasta memleketimizde dogum yapar burda iyi bir yerde inşallah sizde öyle bir imkaniniz varsa ailenizin yaninda iyiyse orda yapabilirsiniz.

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Evet doğru ilkte kızım 41+4 hiç sancım yoktu ağrım yoktu suni sancıyla denicez dediler olmadı mecbur sezeryan yine😂😂kaderimde varmış demek
Bazen mecbur olabiliyorda 42ye kadar kontrollü beklenip açılması için yağlar falan varmış yine suni sancı gerekiyor sancı yoksa yine olmasa tabiki o an sezeryan olabiliyor

Sümeyyenur nur

Kayıtlı Üye
rank
Çöp kovasına düşmek nasıl oluyo cok zor bir durum devlette olsa özelde rabbim iyilerle karsilastirsin inşallah 🤲 iyice arastir git ve bu durumlarda kim olursa olsun lütfen hakkinizi arayin ve şikayetci olun susmayın Allah oyle insanlari islah etsin benim kardesimle eside diyarbakirda gorevi orda cok uzuldum insallah iyi bir yer bulursun kardesimin esi hamile kalirsa kahramanmarasta memleketimizde dogum yapar burda iyi bir yerde inşallah sizde öyle bir imkaniniz varsa ailenizin yaninda iyiyse orda yapabilirsiniz.
Diyarbakır şehir olarak imkanları çok kayseri gibi bir yer ailem burda diyarbakirliyiz esim sürekli tayin çıkıyor seneye
Zaten Diyarbakır'da ailem.. özel de yapıcaz öyle görunuyor

Tüm sayfalar yüklendi.