Özel hastane mi devlet hastanesi mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervemeki tarafından oluşturulan Özel hastane mi devlet hastanesi mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,641 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özel hastane mi devlet hastanesi mi
Konbuyu başlatan Mervemeki
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baby

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Özele gidiyorum devlette randevu almak tahlil vs hersey problem dogumdadq cok sıkıntı yaşarsınız 3-4 kişi aynı odada dogurursunuz benden söylemesi

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar kontrollere devlet Hastanesi'ne mi gidiyorsunuz özel hastaneye mi
Özel hastanede doğum yapacaksan özel hastanede. Devlet hastanesinde doğum yapacaksan devlet hastanesinde kontrole git. Özel hastanede kontrole gittim özel hastanede doğum yaptım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kesinlikle özel devlet hastanelerinde hayvan gibi davranıyolar
Bizim burda devlet hastanesinde doktor sancısı olan kıza senin gününe daha çok var diyip eve göndermiş. Özel hastaneye geldi aynı gece doğum yapmis . Meğerse son gün 1 nisanmis. 27 mart doğum yaptı. Ben gece ameliyathaneye girerken o da doğumhaneye girdi . Devlette ki doktora kalsa eve gitse kötü şeyler olabilirdi hem anne hemde bebek için

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Özel hastanede doğum yapacaksan özel hastanede. Devlet hastanesinde doğum yapacaksan devlet hastanesinde kontrole git. Özel hastanede kontrole gittim özel hastanede doğum yaptım

Bizim burda devlet hastanesinde doktor sancısı olan kıza senin gününe daha çok var diyip eve göndermiş. Özel hastaneye geldi aynı gece doğum yapmis . Meğerse son gün 1 nisanmis. 27 mart doğum yaptı. Ben gece ameliyathaneye girerken o da doğumhaneye girdi . Devlette ki doktora kalsa eve gitse kötü şeyler olabilirdi hem anne hemde bebek için
Aynn ya ben ilk hamileliğimde ilk defa gittim baktım bi iki kişiyi azarlıyolar bide sağdan soldan duydum doğum hanede bağıranlara yaparken düşünmedin mi sus ilgilenmm kendin doğurursun bak dediklerini duydum dahada gitmm dedim valla şükür her iki doğumdada özele gitim doktorlarımda çok iyiydiler

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Hastane degil de doktor cok onemlı bence devlette iyi bi doktor bulup sureklı gidersen cok iyi ilgileniyor ozelde olup da yine ilgilenmeyen doktorlarda var sırf para İcin sureklı gereksiz test isteyen o yuzden doktorunuz cok ıyıse hastane pek fark etmiyor

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Aynn ya ben ilk hamileliğimde ilk defa gittim baktım bi iki kişiyi azarlıyolar bide sağdan soldan duydum doğum hanede bağıranlara yaparken düşünmedin mi sus ilgilenmm kendin doğurursun bak dediklerini duydum dahada gitmm dedim valla şükür her iki doğumdada özele gitim doktorlarımda çok iyiydiler
Bende gittim iki sefer devlete hamile değildim muaneye için. Kadın doktor azarladı birini yanımda erkek doktor da yayılmış sandalyeye uyuz uyuz konuşuyordu

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Trabzonda

Bende gittim iki sefer devlete hamile değildim muaneye için. Kadın doktor azarladı birini yanımda erkek doktor da yayılmış sandalyeye uyuz uyuz konuşuyordu
Bende 1kez gittim devlete hem cok kalabalikti hem adres kaydiniz bulunmadi diye muayene olamadim sağlık ocağına gidyorum orda hemen bulunyor adres kaydim hastanede bulamadilar hemen ciktim zaten ozel muayenehaneye gidyorum cokta memnunum okadar ilgiliki ayda eger 2kez gitsem sadici 1sefer odeme yapıyorum evde birsey olsa dahi hemen watsaftan soruyorum cevapliyor sagolsun

Son düzenleme:

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar kontrollere devlet Hastanesi'ne mi gidiyorsunuz özel hastaneye mi
Benim 3. Bebeğim bende özele gidiyorum canım devlette düzgün ilgilenilmiyor drum tahlilleri sağlık ocağında yaptır getir sonuçlarını bana, boşuna tahlil için para verme burada diyor güzelde ilgileniyor gece bile olsa bi sorun oldu mu arıyorum yardımcı oluyor durumunuz müsaitse özel tavsiye ederim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar