Özel hastane mi devlet hastanesi mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervemeki tarafından oluşturulan Özel hastane mi devlet hastanesi mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,638 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özel hastane mi devlet hastanesi mi
Konbuyu başlatan Mervemeki
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baby

Ftmbll

Kayıtlı Üye
rank

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar kontrollere devlet Hastanesi'ne mi gidiyorsunuz özel hastaneye mi
Tabiki özel devlet hastanesi insana hayvan gibi muamele ediyorlar tabi iyi Doktorlar da vardır ama iyisi zor bulunuyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Devlete gidiyorum doktorumdan son derece memnunum çok iyi muayene ettiği gibi sıkıntım var mı yok mu sorar sohbet eder sanki özeldeymişim gibi ilgili bir doktor şükür rabbime

Aynn ya ben ilk hamileliğimde ilk defa gittim baktım bi iki kişiyi azarlıyolar bide sağdan soldan duydum doğum hanede bağıranlara yaparken düşünmedin mi sus ilgilenmm kendin doğurursun bak dediklerini duydum dahada gitmm dedim valla şükür her iki doğumdada özele gitim doktorlarımda çok iyiydiler
Aynısı annemin başına gelmişti tokat atmışlardı bide bn devlet hastanesinden korkuyorum açıkçası. Gitmeye de niyetim yok Allah düşürmesin 🙏

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Bende özele gidiyorum canım ama doktoruna göre değişir. Devlet hastahanesine giden doktorundan aşırı memnun olan arkadaşlarım var. İyi araştırmak lazım biraz da şans işi. Özelde de problem yaşayan çok insan var.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar