Özel mi devlet hastanesi mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Balığın annesi tarafından oluşturulan Özel mi devlet hastanesi mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,244 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özel mi devlet hastanesi mi
Konbuyu başlatan Balığın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Balığın annesi

Panikbiranne

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 26+5 haftalık hamileyim ben Beylikdüzü Medicana international Hastanesi'nin karşısında oturuyorum sigortam yok hastane sezaryen doğum için 16bin normal doğum için 13bin istiyor ve bu fiyatlarda belden uyuşturma vs yok ben gerekli testleri Beylikdüzü devlet hastanesinde yaptırıyorum Ertac gümüş doktorum çok iyi bı doktor ilk doğum sezaryen olduğu için normal kabul etmiyor kendine bı doktor bul dedi devlet hastanesinde doğum olsa covit var odada 4kisi oluyormuş sizce ne yapmaliyim doğum için bı bütçe ayirdim param var herkesten gizli 🤣❤️Sizin fikirleriniz benim için önemli ve bu arada burada kimsem yok Atina dan geldim oğlum var yanımda 12yasinda onunda rahatlığını düşünmem lazım ben doğuma giderken onu odaya birakiyim odamı önceden rezervasyon yaptiriyim istiyorum 🤣 tabi hastane paraya bakıyor kizlar Araplar çok var bizim burada eşim Atina da kaldı bazi aksilikler oldu ben dönmek zorunda kaldım sizce özel e mi gideyim bu arada muayene ücreti 578 lira Medicana international doğum sezaryen 16bin normal 13Bin
Bende Beylikdüzü devlete gidiyorum canım odada 4 hastanın kaldığını size kim söyledi en fazla 2 kişi olması lazım hemde bu pandemi döneminde yuh yani 😳

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok uçuk fiyatlar başka hastanelerede bakın bence
Memorial hastanesi var onun yorumlar a baktım şikayet tim.com baktım kasap gibiler diyo bı bayan arkadaşın
Benim gittiğim özel haastanede 5.750 sezaryen.Muayene 220.Sigortalıyım.16 bin çokmuş canım.Ama eğer verebiliyorsan durumun varsa özelde yap derim.Çünkü oğlun var yanında.Kendine ait oda olması büyük rahatlık canım.Birde başka özel hastane yokmu orda onuda araştırabilirsin.
Cok teşekkür ederim medilife hastanesi var özel diyorlar ama orası da devlet hastanesi gibiymis bide şikayetim var.com a baktım yorumlar berbat hamile bı arkadaş ameliyathane gitmiş çantasından parasını çalmış hasta bakicilar hepimize Allah yardım etsin canım ❤️👍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende Beylikdüzü devlete gidiyorum canım odada 4 hastanın kaldığını size kim söyledi en fazla 2 kişi olması lazım hemde bu pandemi döneminde yuh yani 😳
Karşı komşum 1yil önce o Beylikdüzü devlet hastanesinde sezaryen doğum yapmış bedava dedi ben oğlumu bırakacak bı yerim olmadığı için mecbur ozelle gidicem

Karşı komşum 1yil önce o Beylikdüzü devlet hastanesinde sezaryen doğum yapmış bedava dedi ben oğlumu bırakacak bı yerim olmadığı için mecbur ozelle gidicem

Devlet Hastanesi'nde parayla özel oda tutuluyor diye biliyorum. Bir araştır istersen
7aralikta gidicem hastaneye Beylikdüzü devlet hastanesinde randevum var sorarim çok teşekkür ederim 🙏

Devlet Hastanesi'nde parayla özel oda tutuluyor diye biliyorum. Bir araştır istersen
7aralikta gidicem hastaneye Beylikdüzü devlet hastanesinde randevum var sorarim çok teşekkür ederim 🙏
Balım ben ilk doğumumu devlette yaptım ama çok kötüydü çok zorluklar çektim adam akıllı ilgilenmediler. Ve odanda seninle birlikte 4-5 kişi oluyor ve bu dönemlerde zaten hastalık çok o yüzden özel diyorum çünkü bende 2 ci gebeliğim için özele gidiyorum. Burada ki özel hastaneler 5 bin TL ye yapıyorlar normal veya sezeryan doğumu .
Çok teşekkür ederim 🙏 bugün gittim hasta kayıt sezaryen doğum için korona testi yapıyoruz mecburi 350 lira eğer yanınızda çocuk kalacaksa onada 350dedi hasta kayıt daki. Kızla güldük dedim eve gidene kadar 20bulmasa iyi 🤣

Son düzenleme:

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Bende vallahi 5 bin verdim ona bile çok dedim Dr geldi doğumhanede 5 dk kalmadı benim Dr hastanenin ortaklarındandı parayı indirdin cebe diye söyledim kahkaha attı Dr 🤦‍♀️😂😂😂😂

😂😂😂😂Bencedee kız 16 bin hayatta vermem daha uygunları varken hadi devlette yapmazsa bile özelde uygun fiyatlı hastaneler var
Aynen ben vanliyim gel burda yap doğumu şu an öpüp başıma koyasim geldi burdaki özelleri 😂😂😂😂

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşim Diyarbakır li görümcem duydu 12bin de dolar yükselmeden önce acayip bozuldu sanki parayı o ödeyecek o nedir anam Altin dir pirlantadir nedir nasıl Hastanedir dedi 🤣 şok oldu kadin
Vallahben ocaktan önce doğurasım geldi ocakta herşeye zam gelecek dediler hastanede de giriş doğum her şeye ama ne olursa olsun burda 12 bine 16 bine daha cook var bence 😂😂

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 26+5 haftalık hamileyim ben Beylikdüzü Medicana international Hastanesi'nin karşısında oturuyorum sigortam yok hastane sezaryen doğum için 16bin normal doğum için 13bin istiyor ve bu fiyatlarda belden uyuşturma vs yok ben gerekli testleri Beylikdüzü devlet hastanesinde yaptırıyorum Ertac gümüş doktorum çok iyi bı doktor ilk doğum sezaryen olduğu için normal kabul etmiyor kendine bı doktor bul dedi devlet hastanesinde doğum olsa covit var odada 4kisi oluyormuş sizce ne yapmaliyim doğum için bı bütçe ayirdim param var herkesten gizli 🤣❤️Sizin fikirleriniz benim için önemli ve bu arada burada kimsem yok Atina dan geldim oğlum var yanımda 12yasinda onunda rahatlığını düşünmem lazım ben doğuma giderken onu odaya birakiyim odamı önceden rezervasyon yaptiriyim istiyorum 🤣 tabi hastane paraya bakıyor kizlar Araplar çok var bizim burada eşim Atina da kaldı bazi aksilikler oldu ben dönmek zorunda kaldım sizce özel e mi gideyim bu arada muayene ücreti 578 lira Medicana international doğum sezaryen 16bin normal 13Bin
😱😱😱Resmen soyguncukuk yapıyorlar. Baska hastane yokmu cnm özel. Bende özelde dogurdum 3üne de. Sigortasızsın die de cok bu para cnm ya baska yakın hastane yok mu

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben özele gidiyorum avcılar hospitalda özel bi doktorum var Dilek Pınar hanım çok iyi bi doktor çok güzel takip edip bakıyorlar ilgileniyorlar öneriyorum orayı gitmek istersen sigortalı 4000 bi gece belden uyuşturmalı doğum yaptırıyorlar, sigortasız ne kadar bilemem her neyse özelde yapsanız daha iyi tabiki devlette kadınları gebe yerine bile koymuyorlar ben önermiyorum devletti doğum konusunda berbatlar

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben özele gidiyorum avcılar hospitalda özel bi doktorum var Dilek Pınar hanım çok iyi bi doktor çok güzel takip edip bakıyorlar ilgileniyorlar öneriyorum orayı gitmek istersen sigortalı 4000 bi gece belden uyuşturmalı doğum yaptırıyorlar, sigortasız ne kadar bilemem her neyse özelde yapsanız daha iyi tabiki devlette kadınları gebe yerine bile koymuyorlar ben önermiyorum devletti doğum konusunda berbatlar
Teşekkür ederim 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar