Sorum var Özel mi devlet mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Özel mi devlet mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 753 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özel mi devlet mi
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba ,ilk doğumum olacak özele mi gitmeliyim devlete mi standart bir doktorum yok tecrübelerinizi paylaşır mısınız sizce hangisi
Ben özelde doğum yaptım. Çok memnun kaldım. Doğum öncesi dogumhaneyi gezdim içim rahatlamıştı. Nst sancı odası kişiye özeldi doğumhane kısmında tek hasta olması hoşuma gitmişti hemen yanında anne için yatak bebek için puset vardı. Odaya gelince tek sen kalıyorsun ve refakatçi için ayrı koltuğu vardı. Çok rahat etmiştim. Devlet Hastanelerinin çoğunda bu tür imkanlar olmuyor malesef. Doğuma girecek olanlar bir arada bekliyor birinin bagirtisi seni de etkiliyor. Aynı odada aynı anda birkaç doğum olabiliyor bunları göz önünde bulundurarak özeli sectim canım

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ben özelde doğum yaptım. Çok memnun kaldım. Doğum öncesi dogumhaneyi gezdim içim rahatlamıştı. Nst sancı odası kişiye özeldi doğumhane kısmında tek hasta olması hoşuma gitmişti hemen yanında anne için yatak bebek için puset vardı. Odaya gelince tek sen kalıyorsun ve refakatçi için ayrı koltuğu vardı. Çok rahat etmiştim. Devlet Hastanelerinin çoğunda bu tür imkanlar olmuyor malesef. Doğuma girecek olanlar bir arada bekliyor birinin bagirtisi seni de etkiliyor. Aynı odada aynı anda birkaç doğum olabiliyor bunları göz önünde bulundurarak özeli sectim canım
Katılıyorum 👏

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Kaç sene önce doğum yaptın fiyat ne kadardı

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Sağ salim kucağına alırsın inşallah canım benim 🤗 bana göre de özel daha iyi yanı ilki devletti onda da tektim oda da ikinci de özeldi acayip konforluydu gerçekten otel de gibiydim resmen bayağı iyiydi hasta bakıcı hemşireler hiç yanlız bırakmadı ilacımı vs kendi elleriyle icirdiler üçüncü de özel istedim aynı hasthanede iki ay önce 25.000 isteyince ve deprem yaşadığımız için o parayı maalesef veremezdim devlette doğum yaptım ama oda iyydi yine tek kişilik oda da kaldım ilgilendiler epey de ama parayı alsalar da devletten ise özel daha iyi hakkını veriyorlar gerçekten misal özel de bn sezeryan oldum diye süt sağma makinası vermişlerdi
Merhaba ,ilk doğumum olacak özele mi gitmeliyim devlete mi standart bir doktorum yok tecrübelerinizi paylaşır mısınız sizce hangi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağ salim kucağına alırsın inşallah canım benim 🤗 bana göre de özel daha iyi yanı ilki devletti onda da tektim oda da ikinci de özeldi acayip konforluydu gerçekten otel de gibiydim resmen bayağı iyiydi hasta bakıcı hemşireler hiç yanlız bırakmadı ilacımı vs kendi elleriyle icirdiler üçüncü de özel istedim aynı hasthanede iki ay önce 25.000 isteyince ve deprem yaşadığımız için o parayı maalesef veremezdim devlette doğum yaptım ama oda iyydi yine tek kişilik oda da kaldım ilgilendiler epey de ama parayı alsalar da devletten ise özel daha iyi hakkını veriyorlar gerçekten misal özel de bn sezeryan oldum diye süt sağma makinası vermişlerdi
Aynı hastanede 1.5 sene önce bn doğum yaptım 8.000 bine 1.5 sene sonra25 bin olmuş ya Bursa Medicana ama çok çok iyi bir yer gerçekten

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank

Aynı hastanede 1.5 sene önce bn doğum yaptım 8.000 bine 1.5 sene sonra25 bin olmuş ya Bursa Medicana ama çok çok iyi bir yer gerçekten
Bu fiyatlar ne ya gerçekten şaka gibi napıcaz biz bu gidişatı

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Aslinda devlette yaparım da son anda bir sıkıntı olurda sezeryana olursa diye korkuyorum açıkçası devlette sezeryan olmak istemem

Ah keşke şimdi de bu fiyatları bulabilsek
Keşke canım fiyatlar çok çok uçmuş. İmkan çerçevesinde seçim yapmak lazım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar