Sorum var Özel

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervesunca tarafından oluşturulan Özel başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,727 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özel
Konbuyu başlatan Mervesunca
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Songlll

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya 34 haftalık ilişkiye girince sancı dan bel ağrısından uyuyamıyorum normal mi
Canım istersen biraz ara ver çünkü son 3 ayların içinde sin yani seni korkutmak istemem ama biliyorsun doktorlar da son üç ayda fazla tavsiye etmiyor erken doğuma karşı

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende 37 haftalık hamileyim ama cinsel ilişkiye devam ediyoruz bende de arada oluyor kendini zorlayacak pozisyonlara sokma bide eşin içine boşalmasın oda ağrı yapabilir ilişkiden sonra hemen yıkan çok ağrın olursa ağrı kesici iç geçiyor zaten emin ol bide son haftalara yaklaşıyorsun bebeğinde beline ağırlık yapıyor olabilir😊

Hafureren

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende 37 haftalık hamileyim ama cinsel ilişkiye devam ediyoruz bende de arada oluyor kendini zorlayacak pozisyonlara sokma bide eşin içine boşalmasın oda ağrı yapabilir ilişkiden sonra hemen yıkan çok ağrın olursa ağrı kesici iç geçiyor zaten emin ol bide son haftalara yaklaşıyorsun bebeğinde beline ağırlık yapıyor olabilir😊
Kızlar ayıptır söylemesi utanıyorum bnde ama sormak istiyorum hangi pozisyonda olmalı 😊

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ayıptır söylemesi utanıyorum bnde ama sormak istiyorum hangi pozisyonda olmalı 😊
Kendini zorlamayacak pozisyonda canım kendini nasıl rahat hissediyorsan mesela bebeği yani karnını sıkıştırmayacak pozisyonları tercih edebilirsin😊Örneğin köpek pozisyonu riskli o kasıklarında ağrı oluşturabilir bi de çok ağrın olursa bi ağrı kesici içersin enfeksiyon oluşmaması için ilişkiye girdiğin zaman dikkat et eşinden enfeksiyon geçebileceği için içine boşalmasın ve çok fazla öyle durma vücudunu yıka olur mu tatlım ben bu zamana kadar hep öyle yaptım 37.haftaya kadar geldim haftaya da doğumum var Allah'ın izniyle dikkat edersen hiçbişeycik olmaz😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar