Sorum var Özür dilerim önceden

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde leylaaa tarafından oluşturulan Özür dilerim önceden başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,203 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Özür dilerim önceden
Konbuyu başlatan leylaaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Tamam canim tewekkur ederim ama erkekler bencil ola biliyo arada hem korkuyorum bawqasina gider dayanamaz diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Salam men uje 3 ayi tamamlamiwam canim . Qan gelmir kariwnivi rengde bir damci nese olur

Canim ben 13. 2 gun
Onda da haklısın seven yapmaz da nblym bir şey dkgememuo konularda

leylaaa

Kayıtlı Üye
rank
Cok tewekkur ederim inwallah. Erkekler duwuncesiz ola biliyo benciller. Ve ben onuda anlamaya caliwiyorum bitarafdan 9 ay nasil beklesin bence az erkek bekler canim . Senden isdemese bile bawqasina gider

🤣🤣🤣 bencede ama her erkekiyin sevme tarzi bawqa ola biliyo

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Cok tewekkur ederim inwallah. Erkekler duwuncesiz ola biliyo benciller. Ve ben onuda anlamaya caliwiyorum bitarafdan 9 ay nasil beklesin bence az erkek bekler canim . Senden isdemese bile bawqasina gider

🤣🤣🤣 bencede ama her erkekiyin sevme tarzi bawqa ola biliyo
Evet öylesi cokkk ama hepsi de öyle değil şükür 😂😂 bence de beklesin vAlla sanki ne olacak amman

Rovşane.

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadawlar . iliwki sonrasi cok az kahve rengde bi akinti oluyo ama cok az . Ara vermelimiyim yoxsa normalmi. Bawina gelen varmi ?
Ben ilkimde yani kizimda iliwki sonrasi kanam oluyodu az miktarda hic takmiyodum wukurki kizimi sag salim kucagima aldim. Ama 2 ci hamileliyimde 10 haftasinda kalbi vurmadi kurtaj yaptirmaq zorunda kaldim Allah hic kimseye gostermesin. Wimdiki gebeliyimden cox korkuyorum cok hassasim.
Doktorla konus canim benim nirmal deyil bence yasak. Ben 23 haftalik hamileyim 3 ay boynca doktor yasak koydu hicbir leke falanda yoktu simdi bele cok gec gec oluyo her defa olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar