Pamuk kızıma 😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elmas🌼timur tarafından oluşturulan Pamuk kızıma 😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,289 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Pamuk kızıma 😍
Konbuyu başlatan Elmas🌼timur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elmas🌼timur

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Oy ne güzel olmuş ya sağlıkla giysin canım 😍😍😍 Soner_sus_bebek instagram dan yaptırdım bende kapı süsünü bir bak istersen 😍🙏🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım mumları ne kadara yaptırdın bende mum yaptırmak istiyorum ama fiyatlar çok uçuk 😊
Saol canım ♥️ hemen bakip fiyat soruyorum teşekkür ederim 🌼😘

Çok güzeller güle güle giysin prenses🥰
Teşekkür ederim🌼🥰

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Çok güzel canım sağlıkla giysin Lidya🤗 bu arada hangi siteden yaptın canim
Teşekkür ederim 🌼 butikbebecik Instagram'dan sitesine ulaşabilirsin en uygun yer canım çok araştırdım heryer 300₺ dedi bu 180₺kaliteside güzel düşünürsen hiç arama

Kız en kadar yaptırdın baya kaliteli görünüyor bide kız olacagi bellimi arkadasim renk ultrason bile girdi kız dediler ama dün erkek doğurdu😂😂😂
Hadi ya ayrintilida kız dendi degismez diye düşünüyorum 😂hayırlısı. 180₺ evet kumasida guzel

Kız en kadar yaptırdın baya kaliteli görünüyor bide kız olacagi bellimi arkadasim renk ultrason bile girdi kız dediler ama dün erkek doğurdu😂😂😂
Hadi ya ayrintilida kız dendi degismez diye düşünüyorum 😂hayırlısı. 180₺ evet kumasida guzel
Ayyy cok güzel annesi saglikla gelsin prenses💕🥰
İnşallah teşekkür ederim 🥰🌼

Tüm sayfalar yüklendi.