Pamuk癟uk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk覺nda Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde G繹k癟e 歹 G繹kperi 歹 Bar覺 taraf覺ndan oluturulan Pamuk癟uk bal覺kl覺 konuyu okuyorsunuz. Bu konu imdiye dek 601 kez g繹r羹nt羹lenmi, 46 yorum ve 3 tepki puan覺 alm覺t覺r...
Kategori Ad覺 Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Bal覺覺 Pamuk癟uk
Konbuyu balatan G繹k癟e 歹 G繹kperi 歹 Bar覺
Balang覺癟 tarihi
Cevaplar
G繹r羹nt羹leme
襤lk mesaj tepki puan覺
Son Mesaj Yazan G繹k癟e 歹 G繹kperi 歹 Bar覺

G繹k癟e 歹 G繹kperi 歹 Bar覺

G繹k癟em儭 G繹kperim儭 Bar覺 Hamzam儭
rank
Kat覺l覺m
30 Eyl羹l 2022
K覺zlar olumun az覺 i癟i dili dudaklar覺 kenar覺 heryeri dolu beyaz Beyaz kabuk.atti internette bakt覺m pamuk癟ukmus karbonatl覺 su iyi gelirmi bir doktor var onu tak覺p ediyorum Osman g繹n羹lal diye bebeklerde de olur mu d羹n eimle yapt覺k sanki hafif ge癟ti gibi sal覺k oca覺na g繹t羹rsem ila癟 verir mi yada karbonatl覺 su devam.edeyimmi sizce??
1 haftad覺r b繹yle ge癟er sand覺m daha da k繹t羹 oldu ek g覺da verdiimden beri b繹yle sizce neden b繹yle olmu emziin biberonunu 繹zel deterjan覺yla y覺k覺yorum hep dikkat ediyorum da d羹n hepsini karbonatl覺 suda beklettim yinede ne yapay覺m ben imdi doktora gideyim mi ila癟 verir mi?

G繹k癟e 歹 G繹kperi 歹 Bar覺

G繹k癟em儭 G繹kperim儭 Bar覺 Hamzam儭
rank
Kat覺l覺m
30 Eyl羹l 2022
Can覺m benim k覺z覺m da pamuk癟uk olmutu ben sal覺k oca覺ndan doktora ila癟 yazd覺rd覺m damla eklinde mikostatin diye 2 g羹nde ge癟ti hemen tavsiye ederim
6 ayl覺k cnm bebeim yazar mi ila癟
Birde o ila癟 nas覺l birey spreymi kremmi
Mesaj覺n覺z bir 繹nceki mesaj ile otomatik birletirildi

Can覺m benim k覺z覺m da pamuk癟uk olmutu ben sal覺k oca覺ndan doktora ila癟 yazd覺rd覺m damla eklinde mikostatin diye 2 g羹nde ge癟ti hemen tavsiye ederim
Her Damla mi

azram cankizim

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
24 Mart 2023
K覺zlar olumun az覺 i癟i dili dudaklar覺 kenar覺 heryeri dolu beyaz Beyaz kabuk.atti internette bakt覺m pamuk癟ukmus karbonatl覺 su iyi gelirmi bir doktor var onu tak覺p ediyorum Osman g繹n羹lal diye bebeklerde de olur mu d羹n eimle yapt覺k sanki hafif ge癟ti gibi sal覺k oca覺na g繹t羹rsem ila癟 verir mi yada karbonatl覺 su devam.edeyimmi sizce??
1 haftad覺r b繹yle ge癟er sand覺m daha da k繹t羹 oldu ek g覺da verdiimden beri b繹yle sizce neden b繹yle olmu emziin biberonunu 繹zel deterjan覺yla y覺k覺yorum hep dikkat ediyorum da d羹n hepsini karbonatl覺 suda beklettim yinede ne yapay覺m ben imdi doktora gideyim mi ila癟 verir mi?
Ben ilac覺n覺 ald覺m damla gibi az覺na damlatiyorum komun olsan getirirdim dolapta duruyor sumeyram

iki k覺z annesi

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
7 ubat 2024
Normal canm oluyo bebeklerde karbonatl覺 su iyi geliyo d羹zenli yap ge癟ene kadar

T羹m sayfalar y羹klendi.

Son mesajlar