Pamukçuk 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Pamukçuk 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 641 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Pamukçuk 🤔
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kızlar oğlumun ağzı içi dili dudakları kenarı heryeri dolu beyaz Beyaz kabuk.atti internette baktım pamukçukmus karbonatlı su iyi gelirmiş bir doktor var onu takıp ediyorum Osman gönülal diye bebeklerde de olur mu dün eşimle yaptık sanki hafif geçti gibi sağlık ocağına götürsem ilaç verir mi yada karbonatlı su devam.edeyimmi sizce??
1 haftadır böyle geçer sandım daha da kötü oldu ek gıda verdiğimden beri böyle sizce neden böyle olmuş emziğin biberonunu özel deterjanıyla yıkıyorum hep dikkat ediyorum da dün hepsini karbonatlı suda beklettim yinede ne yapayım ben şimdi doktora gideyim mi ilaç verir mi?

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Canım benim kızım da pamukçuk olmuştu ben sağlık ocağından doktora ilaç yazdırdım damla şeklinde mikostatin diye 2 günde geçti hemen tavsiye ederim
6 aylık cnm bebeğim yazar mi ilaç
Birde o ilaç nasıl birşey spreymi kremmi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim kızım da pamukçuk olmuştu ben sağlık ocağından doktora ilaç yazdırdım damla şeklinde mikostatin diye 2 günde geçti hemen tavsiye ederim
Her Damla mi

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlumun ağzı içi dili dudakları kenarı heryeri dolu beyaz Beyaz kabuk.atti internette baktım pamukçukmus karbonatlı su iyi gelirmiş bir doktor var onu takıp ediyorum Osman gönülal diye bebeklerde de olur mu dün eşimle yaptık sanki hafif geçti gibi sağlık ocağına götürsem ilaç verir mi yada karbonatlı su devam.edeyimmi sizce??
1 haftadır böyle geçer sandım daha da kötü oldu ek gıda verdiğimden beri böyle sizce neden böyle olmuş emziğin biberonunu özel deterjanıyla yıkıyorum hep dikkat ediyorum da dün hepsini karbonatlı suda beklettim yinede ne yapayım ben şimdi doktora gideyim mi ilaç verir mi?
Ben ilacını aldım damla gibi ağzına damlatiyorum komşun olsan getirirdim dolapta duruyor sumeyram

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Normal canm oluyo bebeklerde karbonatlı su iyi geliyo düzenli yap geçene kadar

Tüm sayfalar yüklendi.