Pamukçuk 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Pamukçuk 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 679 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Pamukçuk 🤔
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Geçmiş olsun canım nasıl şimdi iyi oldu mu
Teşekkürler canım 🥰Var canım çok az ama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet ya ben okul kısmını hiç düşünmedim 🥰🥰 kızım 14 aylık oluyor az daha büyüsün arayı soğutmam nasipse

Ayşenur deli gibi seviyor hem de emeklerken uça uça gidiyor resmen bebe bebe diye okşuyor ben vuracak diye atıldım ama o kadar şefkatle okşadı ki sevinçten napacağımı şaşırdım 🥹 karşı komşumun oğlu 3 yaşında o da Kayra çocuk Doğa'yı görünce utandı içeri kaçtı kızım resmen evin içine girdi ya oğlanın peşinden gidip bebe bebe diyerek annesi şok oldu benim minnoş bir anda girince 🤣🤣🤣🤣
Aynen canım bencede soğutma yap nir tane daha bir de bakıyorsun ikizler geliyormuş 🥰🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Evet ya ben okul kısmını hiç düşünmedim 🥰🥰 kızım 14 aylık oluyor az daha büyüsün arayı soğutmam nasipse

Ayşenur deli gibi seviyor hem de emeklerken uça uça gidiyor resmen bebe bebe diye okşuyor ben vuracak diye atıldım ama o kadar şefkatle okşadı ki sevinçten napacağımı şaşırdım 🥹 karşı komşumun oğlu 3 yaşında o da Kayra çocuk Doğa'yı görünce utandı içeri kaçtı kızım resmen evin içine girdi ya oğlanın peşinden gidip bebe bebe diyerek annesi şok oldu benim minnoş bir anda girince 🤣🤣🤣🤣
O zaman arayı soğutma kuzum kayra da aynı doğa gibi 😂😂

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkürler canım 🥰Var canım çok az ama

Aynen canım bencede soğutma yap nir tane daha bir de bakıyorsun ikizler geliyormuş 🥰🥰
🤣🤣 işte o zaman kafayı yerim 🤣🤣🤣🤣 annem babam tarafı ikiz dolu kardeşlerim de ikizler eşimin tarafında hiç yok ilk olur 🤣🤣🤣🤣

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
🤣🤣 işte o zaman kafayı yerim 🤣🤣🤣🤣 annem babam tarafı ikiz dolu kardeşlerim de ikizler eşimin tarafında hiç yok ilk olur 🤣🤣🤣🤣
Gerçekten mi canım vallahi hislerim kuvvetlidir içime bir doğdu sanki ikizi olcak dedi biri 🤣🤣🤣 bak bunları da bilmiyordum ona rağmen 🤣🤣🤣🤣🤣

Anladim kuzum onlarda geçer inşallah

i
İnşallah gamze sen nasılsın

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten mi canım vallahi hislerim kuvvetlidir içime bir doğdu sanki ikizi olcak dedi biri 🤣🤣🤣 bak bunları da bilmiyordum ona rağmen 🤣🤣🤣🤣🤣

İnşallah gamze sen nasılsın
Yok kız dur ikiz isteyecek kadar kaşınmıyorum 🤣🤣🤣🤣 vazgeçtim istemiyorum bir süre daha 😃😃😃

Sona

Kayıtlı Üye
rank
@Sona arkadaş bu ilacı demiş sen de bi araştır istersen
Ben bu ilaci bulamadım canm doktora götürdüm karbontla sil dedi kaç gün dendim yinede iylesmiyordum doktorum papatya demle onunla sil dedi bir iki defa sildim iyi oldu şimdi birazciq qalmış iylesiyor çok şükür

Haklısın canım sadece mama içiyor..
Az önce verdim içti baya şimdi yine karbonatlı suyla sildim temizledim azalıyor yavaş yavaş
Benim küçük kız gözünü açar açmaz su su şu diye tekrar eder abartmıyorum günde 2 litre rahat su içiyor sıvı şeyleri saymıyorum bile su içmese tansiyonu düşüyor 😂😂
Yemeğe oturuyoruz ilk su içiyor birşey yemeden daha diyorum bari Biraz yemek ye diyeyim susamış😂😂

Teşekkürler 🙏

Hm zaten karbonatlı su ile yaptım geçti biraz ilaç koymuyacam

Karbonatlı suyla.siliyorum kaç gündür çok az kaldı ilaç sıkmaya gerek varmıdır yinede

@Sona canım bak herkes demiş karbonatlı su ile sil tek seferlik yapma hergun yap
Canim bir hafta ardı ardına sildim günde 3 defa ama iyice kotulesdi bebeyin azı doktora goturdumde papatya demle onunla sil dedi ondan sonra iylesiyor karbontla sildimde mama yedikdən sonra yine öyle oluyirdu

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ben bu ilaci bulamadım canm doktora götürdüm karbontla sil dedi kaç gün dendim yinede iylesmiyordum doktorum papatya demle onunla sil dedi bir iki defa sildim iyi oldu şimdi birazciq qalmış iylesiyor çok şükür

Canim bir hafta ardı ardına sildim günde 3 defa ama iyice kotulesdi bebeyin azı doktora goturdumde papatya demle onunla sil dedi ondan sonra iylesiyor karbontla sildimde mama yedikdən sonra yine öyle oluyirdu
İlaçla değil de yine doğal yolla geçmiş maşAllah daha güzel olmuş 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar