Pamukcuk lütfen yardımci olun

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ece8894 tarafından oluşturulan Pamukcuk lütfen yardımci olun başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 374 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Pamukcuk lütfen yardımci olun
Konbuyu başlatan Ece8894
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Helin in annesi

Ece8894

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 50 günlük kızımın ağzı pamukcuk oldu karbonatlı nasil temizleyecektik günde kaç defa yapayım deneyimli anneler yardımcı olun lütfen hiç emmedi doğru düzgün ve aç olduğu için ağlıyor sadece anne sütü veriyorum mama da vermiyorum aç kaldı kızım içim gidiyor lütfen yardımci olun

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 50 günlük kızımın ağzı pamukcuk oldu karbonatlı nasil temizleyecektik günde kaç defa yapayım deneyimli anneler yardımcı olun lütfen hiç emmedi doğru düzgün ve aç olduğu için ağlıyor sadece anne sütü veriyorum mama da vermiyorum aç kaldı kızım içim gidiyor lütfen yardımci olun
Canım çay bardağını yarım doldur içine çay kaşığı ile karbonat at karıştır temiz bir beze batır bebeğinin ağzını sil parmaginla içeri doğru yapman lazım yoksa temiz olmaz çocukta ondan emmiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben her emmeden önce nazikçe silerdim bastırma yavaş yavaş öğürebilir biraz bekle devam et iki güne tüm geçer

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum birde emzirdikten önce ve sonra sende gögüsünü silmen lazm emerken pamukçuk gogusune bulaştığı için gazlı bezle yapabilirsin

Ece8894

Kayıtlı Üye
rank
Canım çay bardağını yarım doldur içine çay kaşığı ile karbonat at karıştır temiz bir beze batır bebeğinin ağzını sil parmaginla içeri doğru yapman lazım yoksa temiz olmaz çocukta ondan emmiyor

Ben her emmeden önce nazikçe silerdim bastırma yavaş yavaş öğürebilir biraz bekle devam et iki güne tüm geçer
Tüm gün huysuzlanip ağladı açlıktan çok üzülüyorum ya hemen yapıcam

Kuzum birde emzirdikten önce ve sonra sende gögüsünü silmen lazm emerken pamukçuk gogusune bulaştığı için gazlı bezle yapabilirsin
Onuda yaparım yeterki geçsin açlıktan gözümün önünde göğsümde süt olduğu halde ağladı yavrum için gidiyo ya

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Tüm gün huysuzlanip ağladı açlıktan çok üzülüyorum ya hemen yapıcam

Onuda yaparım yeterki geçsin açlıktan gözümün önünde göğsümde süt olduğu halde ağladı yavrum için gidiyo ya
Canım iki hafta önce bende aynı şeyi yaşadım üzülme sütün etkilenmesin pamukçuk olduğu için emmiyor karbonatla silince geçiyor bir defa yapınca bile farkı göreceksin

Ece8894

Kayıtlı Üye
rank
Canım iki hafta önce bende aynı şeyi yaşadım üzülme sütün etkilenmesin pamukçuk olduğu için emmiyor karbonatla silince geçiyor bir defa yapınca bile farkı göreceksin
İnşallah Bende de hemen etki eder sabahı sabah ettim çok üzüldüm sütüm var ama çocuğum açlıktan agliyo 😭

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
. Kuzum çok geçmiş olsun burada anlatılan lari doktorun söylediklerini mutlaka yap emziği varsa biberon u ve kendi goysunu de karbonat li su ile sil

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
. Kuzum çok geçmiş olsun burada anlatılan lari doktorun söylediklerini mutlaka yap emziği varsa biberon u ve kendi goysunu de karbonat li su ile sil
Ay bu ne güzel video sağol canım benim kızım da sadece mama alıyor ağzında pamukçuk oluşmuş karbonatlı su ile sildim ama emzik ve biberonu bu su ile temizlemek aklıma gelmedi hemen temizleyim bende 🥰🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar