Pamukçuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde ... tarafından oluşturulan Pamukçuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,315 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Pamukçuk
Konbuyu başlatan ...
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülperi

...

Moderator
Mod
rank
Hayırlı geceler Güzel anneler.Bebeğim 22 günlük dudağında ve dilinde pamukçuk gördüm bugün.Canım çok sıkıldı.Tavsiyeniz varmı.😞

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim kizimda da olmustu temiz beyaz tulbenti karbonatlı suda islatip islatip sildim dilini diye hatirliyorum sanki ya🤔 ama damlasi falan vardir muhakkak sormak gerek eczaneye 🤔
Hayırlı geceler Güzel anneler.Bebeğim 22 günlük dudağında ve dilinde pamukçuk gördüm bugün.Canım çok sıkıldı.Tavsiyeniz varmı.😞

...

Moderator
Mod
rank
Tamam canım benim sağol
Canim benim kizimda da olmustu temiz beyaz tulbenti karbonatlı suda islatip islatip sildim dilini diye hatirliyorum sanki ya🤔 ama damlasi falan vardir muhakkak sormak gerek eczaneye 🤔
Gizemim.Çok canım sıkıldı canı acıyor diye.Zaten ağlayan bebek.Geceden Sabah 6ya kadar uyumuyor.Uykuya hasret kaldım.

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
Tamam canım benim sağol

Gizemim.Çok canım sıkıldı canı acıyor diye.Zaten ağlayan bebek.Geceden Sabah 6ya kadar uyumuyor.Uykuya hasret kaldım.
Aft yoksa canı yanmaz sadece sütten tat almaz canım ben karbonatın faydasını gördüm ama damlası daha çabuk geçirdi bi de sadece bebeğin ağzını değil gogusunude sil karbonatlı bezle

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Yeni dogduklarinda enfeksiyona cok açik oluyorlar malesef.. ama kendide cok kucuk oldugu icin bence kulaktan dolma bilgilerle birsey yapma.. cocuklarda bile 2-3 yasindan sonra daha dayanikli gozuyle bakiyorlar bebekliklerine nazaran.. cok kucuk cok ufak aman diyim onu deniyim bunu deniyim yapma.. 1 aylik oldugunda bir kontrolu vardir zaten.. mutlak doktorunla gorus..

Tüm sayfalar yüklendi.