Pamukçuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde ... tarafından oluşturulan Pamukçuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,324 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Pamukçuk
Konbuyu başlatan ...
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülperi
M

Mercan

Guest
Karadut pekmezi ne batır emziği canım . Ardından da iki çay kaşığı su ver geçer birkaç gune

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı geceler Güzel anneler.Bebeğim 22 günlük dudağında ve dilinde pamukçuk gördüm bugün.Canım çok sıkıldı.Tavsiyeniz varmı.😞
Doktor karbonatlı suyla silmemi söyledi hem ağzının içine hem göğüs ucumu çok yoğun olmadığı içinde damla vermedi ama istersen eczaneden alabilirsin diye bir iki isim vermişti yoğun olmadığı için karbonatlı suyla siliyorum ben 2 buçuk aylık hala var beyazlık ama düzenli olarak yapmadım silerken tahriş olacak diye sürekli yaptığımda tahriş olmasından korktum birde bebeğim ağzına bezi soktuğum da hemen emmeye başlıyor karbonat sürekli içip yutmasın diye sık yapmadım

...

Moderator
Mod
rank
Off deme kuzum ya desene sennki de zor buyuyecek😣 pamukcuk varsa rahatca ememiyodur da cani yaniyodur😣
😞😞
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aft yoksa canı yanmaz sadece sütten tat almaz canım ben karbonatın faydasını gördüm ama damlası daha çabuk geçirdi bi de sadece bebeğin ağzını değil gogusunude sil karbonatlı bezle
Sağol canım.Karbonatla başladım silmeye.İnşaAllah faydası olur.

Karadut pekmezi ne batır emziği canım . Ardından da iki çay kaşığı su ver geçer birkaç gune
Teşekkür ederim canım

Doktor karbonatlı suyla silmemi söyledi hem ağzının içine hem göğüs ucumu çok yoğun olmadığı içinde damla vermedi ama istersen eczaneden alabilirsin diye bir iki isim vermişti yoğun olmadığı için karbonatlı suyla siliyorum ben 2 buçuk aylık hala var beyazlık ama düzenli olarak yapmadım silerken tahriş olacak diye sürekli yaptığımda tahriş olmasından korktum birde bebeğim ağzına bezi soktuğum da hemen emmeye başlıyor karbonat sürekli içip yutmasın diye sık yapmadım
Sağol canım karbonatlı suyla silmeye başladım.Düzelir inşaAllah.

Hastane yede gitsen karbonat diyecek canım temiz bezi karbonalı su ile ıslatıp sil geçer iki güne merak etme her bebekte olur o
Teşekkür ederim canım karbonata başladım.Küçük oldukları için endişeleniyor insan.

Bizde 22 günlük olduk bizimde dudağımizda pamukçuk var☹️
Aynı gündeler demek bebişlerimiz.Dudakta olduğunu ilk defa gördüm.😞karbonatla silmeye başladım.İnşaAllah geçer.Birde benimki geceleri hep uyanık.Sabah 6 ya kadar uyumuyor.

Gazlı bezle karbonatlı suyla silebilirsin canım ama emzirdikten önce ve sonra gögüsünü de yıka cunku agzindaki mantar göğüs ucuna da geciyor
Teşekkür ederim canım.Karbonata başladım.İyi olur inşaAllah.

Yeni dogduklarinda enfeksiyona cok açik oluyorlar malesef.. ama kendide cok kucuk oldugu icin bence kulaktan dolma bilgilerle birsey yapma.. cocuklarda bile 2-3 yasindan sonra daha dayanikli gozuyle bakiyorlar bebekliklerine nazaran.. cok kucuk cok ufak aman diyim onu deniyim bunu deniyim yapma.. 1 aylik oldugunda bir kontrolu vardir zaten.. mutlak doktorunla gorus..
Tamam canım teşekkür ederim.

Doktora bı göster canım mutlaka damlası vardır her emzirmeden sonra ağzını ıslak bı ağız mendili ile sil
Teşekkür ederim canım

Güzelçe pamukla karbonatlı temizle bızde de oldu oyle yaptık
Sağol canım.Hemen geçtimi.Ne kadar sürdü.

Tamam canım benim sağol

Gizemim.Çok canım sıkıldı canı acıyor diye.Zaten ağlayan bebek.Geceden Sabah 6ya kadar uyumuyor.Uykuya hasret kaldım.
Bu arada Gizemim nekadar kaldı doğumuna.Heycanla bekliyom burda😘

Son düzenleme:

...

Moderator
Mod
rank
Canım o sıcak şeyler yiyosan ondan oluyodur çayını ilitip iç ymekleri sıcak yme ağızda pamukçuk i yuzden oluşuyor
Bilmiyordum canım.Çayı kaynar içmeyi çok severim.Ama dikkat ederim sağol canım😘

Songül pam6kçuk bilmiyorum ama anne sıcak birşey yese oluyor
Sağol sibelim dikkat edicem.İnşaAllah düzelir.😘

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyordum canım.Çayı kaynar içmeyi çok severim.Ama dikkat ederim sağol canım😘

Sağol sibelim dikkat edicem.İnşaAllah düzelir.😘
Önemli değil cnm nedemek sonuçta bu nevi yardımlaşma sitesi sayılır kadinlar için bu uygulama ne güzel fikir alışverişi yapiyoruz

Songül pam6kçuk bilmiyorum ama anne sıcak birşey yese oluyor
Canım hayırlı olsun bbesin nasıl iyimi bide isminine koydun sürpriz olcak banaada kiziminİsmi diyodun ne koydun peki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar