Pandemi doqum yapan anneler 💝

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Pandemi doqum yapan anneler 💝 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,660 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Pandemi doqum yapan anneler 💝
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kiz iki oğlan annesi

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Doqum çantamı şimdi hazırlıyorum. Mantıken maskede koydunuzmu cantaniza koymamız qerekiyormu hataneden weriyorlar mı.
Bana hiç vermediler aynı maskeyi dogum öncesi dogum anında ve sonrası takmak zorunda kaldım :( devlet hastanesi idi . Çok iğrençti kesinlikle siz alın sıkça değişin

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Hepinize çok teşekkür ederim 1bucuk yıl boyunda hiç cowid olmadm insaAllah doqum snrasida olmam. Alayım yanıma. Bisey daha sorbilirmiyim dewlet hastanesinde şehir hastanesin doqum yaptıysanız özel oda tutma kriteri warmi yoksa zaten ayrı ayrı odaya alıyorlar mı

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Hepinize çok teşekkür ederim 1bucuk yıl boyunda hiç cowid olmadm insaAllah doqum snrasida olmam. Alayım yanıma. Bisey daha sorbilirmiyim dewlet hastanesinde şehir hastanesin doqum yaptıysanız özel oda tutma kriteri warmi yoksa zaten ayrı ayrı odaya alıyorlar mı
Ben şehir hastanesinde yaptım herkes kendi odasında doğum yapıyor doğumhane de değil yani sonra ertesi gün tüm kontroller bitince ayrı odaya alıyorlar ama orası iki kişilikti benim yaptığım yer zaten pek durmadım akşam üstü eşim geldi götürdü işimiz bitince orda

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Ben şehir hastanesinde yaptım herkes kendi odasında doğum yapıyor doğumhane de değil yani sonra ertesi gün tüm kontroller bitince ayrı odaya alıyorlar ama orası iki kişilikti benim yaptığım yer zaten pek durmadım akşam üstü eşim geldi götürdü işimiz bitince orda
Oyleyse eqer çok iyi ozman pcr testide yapılıyorsa pek sıkıntı olmaz. İnsaAllah benim bulunduqm ildede sizin orası qibidr. Bizde diyoruz eşimle olursa eqer ücret ödeyip ayrı oda ayırttıralim diye

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Oyleyse eqer çok iyi ozman pcr testide yapılıyorsa pek sıkıntı olmaz. İnsaAllah benim bulunduqm ildede sizin orası qibidr. Bizde diyoruz eşimle olursa eqer ücret ödeyip ayrı oda ayırttıralim diye
Şehir hastanesi güzel oluyor çok temiz kizimida orda doğum yaptım benimki normal doğum olduğu için aniden geldi doğum test yapılmadı yatış yapıldı üç saatte oldu doğum Allah'ım sizede hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah 😘😘

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Ben geçen sene dogurdum ozaman da pandemiydi bana hastanede maske vermediler bence senyanina al ben çantama yedekde 1 iki tane koymuştum doğum yaparken cikarmadim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide bende şehir hastanesinde doğum yaptım ama çok güzeldi bana ayrı Oda verdiler tek kisilik sanki kendimi özel hastanede gibi hissettim canim

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Şehir hastanesi güzel oluyor çok temiz kizimida orda doğum yaptım benimki normal doğum olduğu için aniden geldi doğum test yapılmadı yatış yapıldı üç saatte oldu doğum Allah'ım sizede hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah 😘😘
Benimde suanlik normal doqum qörünuyr doktr baş qelis diyor insaAllah doqum anına kadar deqismez. Bende şehir hastanesine qidiyrum baklm nasıl olacak çok saolun Amin ecmain insaAllah teşekkür ederim 🌺🤍🤲🤗

Ben geçen sene dogurdum ozaman da pandemiydi bana hastanede maske vermediler bence senyanina al ben çantama yedekde 1 iki tane koymuştum doğum yaparken cikarmadim

Bide bende şehir hastanesinde doğum yaptım ama çok güzeldi bana ayrı Oda verdiler tek kisilik sanki kendimi özel hastanede gibi hissettim canim
Koydum kuşum yardımcı oldunuz saolun. Umarım Erzurum da da öyle olur burda cewre iller çok qeliyor aqri iqdir Kars o yüzden tedirqinm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar