Panik atak hastalığı doktor tavsiye edebilecek olan var mı ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Kübraeymenenes tarafından oluşturulan Panik atak hastalığı doktor tavsiye edebilecek olan var mı ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 613 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Panik atak hastalığı doktor tavsiye edebilecek olan var mı ?
Konbuyu başlatan Kübraeymenenes
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Helin in annesi

Kübraeymenenes

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar eşim bir yıl önce kovit geçirdi sonrasında panik atakları başladı bir süre ilaç tedavisi gördü ilaçlar ağır geldi bıraktı uzun zamandır kullanmıyor ama sıkıntısı geçmedi göğsüne sıkışma geliyormuş kalp çarpıntısı derken panik oluyor ve bir yere giderken hep endişe yaşıyor kalabalık ortamlara bile göremiyor hiç böyle değildi cıvıl cıvıl bir insandı İstanbul da Avrupa yakasında onerebileceginiz iyi bir psikiyatri doktoru var mı ? Doktor arayışındayım lütfen yardımcı olun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar eşim bir yıl önce kovit geçirdi sonrasında panik atakları başladı bir süre ilaç tedavisi gördü ilaçlar ağır geldi bıraktı uzun zamandır kullanmıyor ama sıkıntısı geçmedi göğsüne sıkışma geliyormuş kalp çarpıntısı derken panik oluyor ve bir yere giderken hep endişe yaşıyor kalabalık ortamlara bile göremiyor hiç böyle değildi cıvıl cıvıl bir insandı İstanbul da Avrupa yakasında onerebileceginiz iyi bir psikiyatri doktoru var mı ? Doktor arayışındayım lütfen yardımcı olun
İlaçları doktor tedavisinde mi bıraktı canım yoksa kendi mi bıraktı benim eşim de de vardı şükür şuan çok iyi dediğin gibi ilaçlar çok ağır doktor kontrolünde yavaş yavaş bıraktı ve düzeldi rabbim yardım etsin 🤲🏻

Kübraeymenenes

Kayıtlı Üye
rank
İlaçları doktor tedavisinde mi bıraktı canım yoksa kendi mi bıraktı benim eşim de de vardı şükür şuan çok iyi dediğin gibi ilaçlar çok ağır doktor kontrolünde yavaş yavaş bıraktı ve düzeldi rabbim yardım etsin 🤲🏻
Canım biz iyi bir doktora denk gelmedik galiba ilaçlara başladı yerinden kalkamaz hale gelmişti kendisi yavaş yavaş azaltarak bıraktı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hangi ilacı vermişti doktor size

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım biz iyi bir doktora denk gelmedik galiba ilaçlara başladı yerinden kalkamaz hale gelmişti kendisi yavaş yavaş azaltarak bıraktı
Olabilir kuzum biraz ağır ilaç olduğu için doktor dışı bırakmak insana daha çok zarar veriyor rabbim tez zamanda eski neşesine kavuştursun inslaah 🤲🏻

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende de çıktı kadın doğum uzmanı doktoruma sordum dedim ki duşa kabin de boğulacak gibi oldum asansör e binerken çok kötü oluyorum katları sayıyorum hastahane kalabalık havasız boğulacak gibi oluyorum dedim panik atak var sende dedi bende bakırköy Mazhar Osman ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde psikolog dan randevu almıştım kar yağdı yollar kapandı iptal ettim canım istersen bakırköy Mazhar Osman dan al canım randevu

Tüm sayfalar yüklendi.