Sorum var Parmak cıkığı😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sarı kızım🐇💛 tarafından oluşturulan Parmak cıkığı😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 566 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Parmak cıkığı😢
Konbuyu başlatan sarı kızım🐇💛
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
kızım kucağımdaydı ayağım takıldı parmağım çıktı, şişti çok acıyo. Neyse o acı geçici ama eşime telefon etdim dedim parmağım çıktı canım acıyo, ne yapa bilirim ben dedi. Ya insan noldu neden oldu diye sormazmı? Ya parmağımın acısını hiss etmiyom, kalbim acıdı😥
Ayy cnm ya çok geçmiş olsun ama eşinin bu duyarsızlığı ve düşüncesizliği hiç hoşuma gitmedi Hiç değilse sana bir öneride bulunabilirdi mesela ayağına buz koy canım geçer diyebilirdi bir şey demiyorum......
Çok Geçmiş olsun canım Bir buz falan koysana geçer belki Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin inşallah Dikkat et üzerinde çok gelip gitme🤲😑

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Ayy cnm ya çok geçmiş olsun ama eşinin bu duyarsızlığı ve düşüncesizliği hiç hoşuma gitmedi Hiç değilse sana bir öneride bulunabilirdi mesela ayağına buz koy canım geçer diyebilirdi bir şey demiyorum......
Çok Geçmiş olsun canım Bir buz falan koysana geçer belki Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin inşallah Dikkat et üzerinde çok gelip gitme🤲😑
Çok saqol canm geçicek inşAllah. 2 saatdir ağlıyom kalbim çok acıdı, böyle diyildik ilk zamanlar ayağıma bişey batsaydı çıkarırdı şimdi çok deyişti. Nedenini bilmiyorum. 😪

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Çok saqol canm geçicek inşAllah. 2 saatdir ağlıyom kalbim çok acıdı, böyle diyildik ilk zamanlar ayağıma bişey batsaydı çıkarırdı şimdi çok deyişti. Nedenini bilmiyorum. 😪
Vallahi canım ne diyeyim ki Erkek işte ne bekliyorsun kimse dört dörtlük değil emin ol illaki bir şey çıkıyor Çok duyarsızlar erkekler gerçekten çok geçmiş olsun sen ona fazla takılma ayağınla ve bebeğinle ilgilen ve o sana nasılsa Sen de ona öyle ol😌😏

Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi canım ne diyeyim ki Erkek işte ne bekliyorsun kimse dört dörtlük değil emin ol illaki bir şey çıkıyor Çok duyarsızlar erkekler gerçekten çok geçmiş olsun sen ona fazla takılma ayağınla ve bebeğinle ilgilen ve o sana nasılsa Sen de ona öyle ol😌😏
Öyle doğru söylüyon cebideymişim gibi davranıyor ama yanılıyor

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmiş olsun kuzum çok dikat et erkek milleti böyle kuzum 🥺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
kızım kucağımdaydı ayağım takıldı parmağım çıktı, şişti çok acıyo. Neyse o acı geçici ama eşime telefon etdim dedim parmağım çıktı canım acıyo, ne yapa bilirim ben dedi. Ya insan noldu neden oldu diye sormazmı? Ya parmağımın acısını hiss etmiyom, kalbim acıdı😥
Yani ne denir ki eşine kaç yıllık evlisiniz diyeceğimde bunun yıllada alakası yok ki 🤦🏻‍♀️. Çok geçmiş olsun canım beni. Şuan nasıl peki

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Bensiz yapamaz ölür kafasını yaşıyo
Yaaaa ne demezsin inanki.öyle bir yaşanılır ki neyse ya kendini üzme cnm stres de eğer emziriyorsan sütün kesilir cnm rabbim yardımcın olsun gerçekten çok sinir oldum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum sen kaç yaşındasın ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum sen kaç yaşındasın ki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar