Sorum var Parmak cıkığı😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sarı kızım🐇💛 tarafından oluşturulan Parmak cıkığı😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 596 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Parmak cıkığı😢
Konbuyu başlatan sarı kızım🐇💛
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Yani ne denir ki eşine kaç yıllık evlisiniz diyeceğimde bunun yıllada alakası yok ki 🤦🏻‍♀️. Çok geçmiş olsun canım beni. Şuan nasıl peki
4 aydan sonra 3 yılımız oluyo, hiç bişey denmez ya 😒çok saqol canm. Şişti kafam kadar oldu, ama acımıyo nedense
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaaaa ne demezsin inanki.öyle bir yaşanılır ki neyse ya kendini üzme cnm stres de eğer emziriyorsan sütün kesilir cnm rabbim yardımcın olsun gerçekten çok sinir oldum

Kuzum sen kaç yaşındasın ki

Kuzum sen kaç yaşındasın ki
26 yaşıdayım neden?

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
4 aydan sonra 3 yılımız oluyo, hiç bişey denmez ya 😒çok saqol canm. Şişti kafam kadar oldu, ama acımıyo nedense

26 yaşıdayım neden?
Cnm tabi parmağınin acısını hissetmezsin Çünkü eşinin söylediği daha çok canını yakar🙄😒Çünkü onların bir kırıcı yetiyo

26 yaşıdayım neden?
Sordum kuzum öyle

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 32. Haftasındasınız.
Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 41 cm ağırlıgı 1780 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

26 yaşıdayım neden?
Buz filan koy canım hastaneye git geri yerine oturtsunlar

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
kızım kucağımdaydı ayağım takıldı parmağım çıktı, şişti çok acıyo. Neyse o acı geçici ama eşime telefon etdim dedim parmağım çıktı canım acıyo, ne yapa bilirim ben dedi. Ya insan noldu neden oldu diye sormazmı? Ya parmağımın acısını hiss etmiyom, kalbim acıdı😥
Geçmiş olsun canım hastaneye gitmen daha iyi eşinin parmağı olsaydı emin ol kıyameti koparırdı sen öyle deseydin herkez kötü zamanda belli ediyor kendini ne yazıkki buda can yoldaşın yani böyle yapıyorsa tabiki kalbin kırılır

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
kızım kucağımdaydı ayağım takıldı parmağım çıktı, şişti çok acıyo. Neyse o acı geçici ama eşime telefon etdim dedim parmağım çıktı canım acıyo, ne yapa bilirim ben dedi. Ya insan noldu neden oldu diye sormazmı? Ya parmağımın acısını hiss etmiyom, kalbim acıdı😥
Canm bi çıkıkcıya git eyer çıktıysa çünkü şiştikçe yerine koyması daha zor oluyo kendimden biliyorum Allah eşinede merhamet versin ne diyim

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Buz filan koy canım hastaneye git geri yerine oturtsunlar
Bu sabah gitdim öldüm dirildim yerine oturduklarında😣

Ah canm ya keşke bir acile faln gideydin ama inşallah ciddi bisey yoktur rabbim şifa versin inşallah valla çok üzüldüm 😪
Azerbeycanda acile gitdiyinde bakmıyolar ne yazık ki sabahı bekledim

Ah canm ya keşke bir acile faln gideydin ama inşallah ciddi bisey yoktur rabbim şifa versin inşallah valla çok üzüldüm 😪
Azerbeycanda acile gitdiyinde bakmıyolar ne yazık ki sabahı bekledim
Geçmiş olsun canım hastaneye gitmen daha iyi eşinin parmağı olsaydı emin ol kıyameti koparırdı sen öyle deseydin herkez kötü zamanda belli ediyor kendini ne yazıkki buda can yoldaşın yani böyle yapıyorsa tabiki kalbin kırılır
Öyle canm onunda canı yandığında aynısını yapıcam😖

Canm bi çıkıkcıya git eyer çıktıysa çünkü şiştikçe yerine koyması daha zor oluyo kendimden biliyorum Allah eşinede merhamet versin ne diyim
Öyle çok canım yandı çok şişti parmağım yağ ısıt parmağına dola dedi doktor.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar