Sorum var Parol vs agri kesiciler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AdemOya tarafından oluşturulan Parol vs agri kesiciler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 953 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Parol vs agri kesiciler
Konbuyu başlatan AdemOya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Semiha gedik

AdemOya

Kayıtlı Üye
rank
İnşaAllah şifa olur canım
Amin kuzum saol
Parolun zararı yok gün de 3 defa içebilirsin. Tek içebileceğin ilaç o zaten maalesef
Bende öyle düşündüm ama doktora danıştım şükür tek hapla kurtardım durumu ☺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım hamile iken doktorlar ağrı kesici olarak parol a izin veriyorlar içebilirsin sıkıntı olmaz geçmiş olsun 🤗
Teşekkür ederim balim aldım zaten iyide geldi şükür ilk gebelik olunca hapsirmya bile korkuyor insan 🤭🤰

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar 2 gündür müthiş eklem ağrısı cekiyorum sanırım salgına yakalandım çok agrim ateşim var parol almak istedim ama zararlı dedi kaynanam eşimde korktu alma dedi, ağrıdan ölüyorum napmam lazim 🤒
Gebelkte tek içilen ağrı kesici paroldur. Doktorlar sdce onu verir kaynananz yanlş biliyor. Doktora sorun oda onu söyler hastaysanz acile gidin baksınlae son haftalardasnz zaten ilaç kullanılabiliyor

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar 2 gündür müthiş eklem ağrısı cekiyorum sanırım salgına yakalandım çok agrim ateşim var parol almak istedim ama zararlı dedi kaynanam eşimde korktu alma dedi, ağrıdan ölüyorum napmam lazim 🤒
Parolun bi zararı yok canım hatta günde en fazla 3 kez içebilirsin ama bence bol bol meyve tüket özellikle ben kivi ve greyfurt çok tüketiyordum onlar iyi geliyordu bana narda yiyebilirsin bak bünyeni sağlam tutmaya bak bol bol soğan sarımsak turşu tüket çok geçmiş olsun

AdemOya

Kayıtlı Üye
rank
Parolun bi zararı yok canım hatta günde en fazla 3 kez içebilirsin ama bence bol bol meyve tüket özellikle ben kivi ve greyfurt çok tüketiyordum onlar iyi geliyordu bana narda yiyebilirsin bak bünyeni sağlam tutmaya bak bol bol soğan sarımsak turşu tüket çok geçmiş olsun
Tursuuu canım çekti yaa simdi gidip kütürdetiyim biraz🤭 teşekkür ederim canım meyveyle aram iyi tüketirim ama salgın işte🤰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gebelkte tek içilen ağrı kesici paroldur. Doktorlar sdce onu verir kaynananz yanlş biliyor. Doktora sorun oda onu söyler hastaysanz acile gidin baksınlae son haftalardasnz zaten ilaç kullanılabiliyor
Evet tek alınan ağrı kesici aldım bi tane yetti şükür, kaynanam da bebisi düşünüyorum dio eski toprak işte canım napcan☺

Semiha gedik

Kayıtlı Üye
rank
Hamileysen sadece parol içebilirsin canım günde 3 tane 8 saat arayla başka da ilaç alamazsın bol bol dinlen su iç c d vitamini al kuruyemiş ye vücut direncin yükselsin çok geçmiş olsun canım
Geçmiş olsun Bende yeni atlattim covit eklem kas ağrılarından duramadım etlerim aciyordu doktorum parol kullan dedi o beni rahatlatti parolu almadan once agridan mahvolduydum atesiniz çıkmamasına dikkat edin parol alınca ateşi kontrol altına aldım ve aşırı 2 gün terledim atlet dayanmadı değiştirdim bol bol su içtim çokça içmek önemli. Meyve çok yedim meyve suyu .sirkeli suyla gargara yaptim öyle atlattım çok şükür .doktorunuza parolu sorun o acıyı çekmeyin benim riskli gebelik olduğu halde parol iç sorun olmaz o dedi danışın mutlaka kendinize boşuna acı çektirmeyin

Tüm sayfalar yüklendi.