Pasam buyuyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde DAWIT tarafından oluşturulan Pasam buyuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,139 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Pasam buyuyor
Konbuyu başlatan DAWIT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DAWIT

DAWIT

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun kuzum valla son 38 gün kaldı ama Kayra ne zaman gelecek diye sabırsızlanıyorum artık 😍😍Rabbim cümlemizi sağ salim evlatlarına kavuştursun ınşallah 🤲🏻♥️
Az kalmis tatlim su an her yerden oo minicik ayaklarini cikaryondur en guzel anilari sonra bi bakmissin kucaginda oo mis kokucuni cennet kokusuni icine cekersin ❤🥰🥰🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Az kalmis tatlim su an her yerden oo minicik ayaklarini cikaryondur en guzel anilari sonra bi bakmissin kucaginda oo mis kokucuni cennet kokusuni icine cekersin ❤🥰🥰🥰
Yaa evett kuzum ayakları ne kelime ki Kayra'nın poposu hiç yerinde durmuyor 😂😂😍. Doğsunda nasıl ısırıyorum onu görecek yakışıklı oğlum 🤲🏻😍

DAWIT

Kayıtlı Üye
rank
Yaa evett kuzum ayakları ne kelime ki Kayra'nın poposu hiç yerinde durmuyor 😂😂😍. Doğsunda nasıl ısırıyorum onu görecek yakışıklı oğlum 🤲🏻😍
Annem diyorki bebegin yanagindan opme yensesinden opme ayagindan opme der hep bende artik neresi kaldi desem popasi der bebegin popasindan opmelimis en guzel yeri orasymys 🥰🥰🥰 kiyamazsin popasini isirmaya opersin beklede gor canim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Annem diyorki bebegin yanagindan opme yensesinden opme ayagindan opme der hep bende artik neresi kaldi desem popasi der bebegin popasindan opmelimis en guzel yeri orasymys 🥰🥰🥰 kiyamazsin popasini isirmaya opersin beklede gor canim
Rabbim o günleri görmeyi nasip etsin kuzum da ısırmaya kıyamam zaten miniğimi😍😍

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Maşallah kuzum Allah analı babalı büyütsün daha güzel günlerini görmeyi nasip etsin sizlere inşallah 🙏🏻

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Annisler Dawut oglum annesini opyor kokliyor bide one dogru surunyor annesini taniyor beni gorse agliyor kucagima gelmek icin kimseye gelmek istemiyor benim kucagim gulumseyor kahkahlar atiyor babasinin bakarak ama babasina hic gelmiyor taniyor babasini.🥰🥰😉😉
Maşallah kuzum kaç aylık canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar