Pişik 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selda mas tarafından oluşturulan Pişik 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,524 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Pişik 😔
Konbuyu başlatan Selda mas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebeğim 14 günlük minik yara şeklinde soyulma şeklinde pişik oldu canım çok sıkıldı kakasinda da mukus var yoğun bakım olayimizdan sonra doktor görmek istemiyorum 😔

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar bebeğim 14 günlük minik yara şeklinde soyulma şeklinde pişik oldu canım çok sıkıldı kakasinda da mukus var yoğun bakım olayimizdan sonra doktor görmek istemiyorum 😔
Çok geçmiş olsun canım Allah bı daha yaşatmasın 🙏 Pişik için bepantol iyi geliyor her açtığında sür ve bir süre açıkta bırak havalansın 2 ay olana kadar da bezini sık değiştir. Ben öyle başettim. Ama açık yara varsa Dr nin görmesi daha iyi olur. Ona göre farklı kremler veriyorlar. Kakası da yoğun bakım sürecinde aldığı ilaçlardan olabilir.

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim oğlumda iki üç gün önce pişik oldu ve kanıyordu poposu drla görüştüm hametan ve travazol kremi karıştırıp sürüyorum çok iyi geldi

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım Allah bı daha yaşatmasın 🙏 Pişik için bepantol iyi geliyor her açtığında sür ve bir süre açıkta bırak havalansın 2 ay olana kadar da bezini sık değiştir. Ben öyle başettim. Ama açık yara varsa Dr nin görmesi daha iyi olur. Ona göre farklı kremler veriyorlar. Kakası da yoğun bakım sürecinde aldığı ilaçlardan olabilir.
😔 teşekkürler canım sağolasın
Canım benim oğlumda iki üç gün önce pişik oldu ve kanıyordu poposu drla görüştüm hametan ve travazol kremi karıştırıp sürüyorum çok iyi geldi
Canım sağolasın bende hametan kullanıyorum şimdi ama sarısi senin kullandığın hangi renk birde mavisi var 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım
Teşekkürler canım benim ❣️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
😔 teşekkürler canım sağolasın

Canım sağolasın bende hametan kullanıyorum şimdi ama sarısi senin kullandığın hangi renk birde mavisi var 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkürler canım benim ❣️
Hametan bende boğazının kıvrım yerinde pişik gibi olmuştu oraya kullanmıştım. Ama pomad olanını daha yoğun olduğu için etkisi daha fazla Dr önermişti

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Teşekkürler canım soyulmuş kıpkırmızı yara gibi oldu bizim de poposunda inşallah çabucak geçer
İnşallah canım yalnız ne kadar doğru bilmiyorum ama emziriyorsan domateste pişik yapıyormuş aşırı baharatlı şeyler de rahatsız edebilir bebişini

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım yalnız ne kadar doğru bilmiyorum ama emziriyorsan domateste pişik yapıyormuş aşırı baharatlı şeyler de rahatsız edebilir bebişini
Aslında pek onları yemiyorum en son mercimek çorbası içtim kimyon atmıştım ona da bide vişne suyu çok içmiştim sağolasın cnm

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
canım bezde pişik yapabiliyor emziriyorsan baharatlı yeme ıslak mendil yerine pamuğu ıslatıp silmen ve hakiki zeytin yağını yakıp soğuduktan sonra sür başka krem vs kullanmamani öneririm geçmiş olsun.

Tüm sayfalar yüklendi.