Pişik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep’in annesii tarafından oluşturulan Pişik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,194 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Pişik
Konbuyu başlatan Zeynep’in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep’in annesii

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın güzel anneler benim kızım 7 aylık oldu sayılır doğduğundan beri aynı bezi kullanıyorum ama iki gündür altını açtığımda pişik gibi kızarıklıklar var sizce neden böyle oldu

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Diş çıkartırken ateş de oluyo canım inşallah dediğin gibi bundandır ama çok huysuzsa bi doktora görünün isterse çok geçmş olsn
Teşekkür ederim devam ederse gideceğiz doktora
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yediklerinden dolayı olmuş olabilir sabunlu bezle sil ve zeytin yağı kullanabilirsin canım
Alerjik mama dışında başka birşey vermiyorum herşeye alerjisi var teşekkür ederim dediklerinizi yapayım

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Diş çıkartmaya başlayacak dir canım rabbim şimdi den sabır versin benim ilk kızım geç ama kolay çıkardı ikinci kızım da senin kızın gibi yedi aylık başladı ama çok zor çıkardı öksürük boğaz ağrısı ateş bazen ishal bazen kapiz pişik de bi yandan çok şükür artık o sıkıntılar geçmişte kaldı baklm oğluşum ne zaman çıkacak dişini daha 25 günlük ilk ablası gibi kolaylıkla çıkarır umarım

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Diş çıkartmaya başlayacak dir canım rabbim şimdi den sabır versin benim ilk kızım geç ama kolay çıkardı ikinci kızım da senin kızın gibi yedi aylık başladı ama çok zor çıkardı öksürük boğaz ağrısı ateş bazen ishal bazen kapiz pişik de bi yandan çok şükür artık o sıkıntılar geçmişte kaldı baklm oğluşum ne zaman çıkacak dişini daha 25 günlük ilk ablası gibi kolaylıkla çıkarır umarım
Allah bağışlasın evet sanırım diş sıkıntısı

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın güzel anneler benim kızım 7 aylık oldu sayılır doğduğundan beri aynı bezi kullanıyorum ama iki gündür altını açtığımda pişik gibi kızarıklıklar var sizce neden böyle oldu
Büyük ihtimalle ateştendir..o zorluyordur.. Eqer ki saatlerce bez üzerinde deilse.. ben bebenthol kullanıyorum qötünü de her kakadan sonra mutlaka yıkıyorum..

benim de 6 ayı bitti 7den qün almış bizde diş çıkarıyoruz normalde hayatta sallamam ama uyuyamıyor ateşi de war şurup az da olsa weriyorum dişini rahatlatsın die de taze soqanın beyaz kısmını sadece weriyorum kemiriyor qeçirmedi ama çok şükür rahatlatıyor onu dene bi..

Tüm sayfalar yüklendi.