Pişik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Buğlemin Annesi tarafından oluşturulan Pişik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 330 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Pişik
Konbuyu başlatan Buğlemin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Buğlemin Annesi

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar slm kızımın boynu birden pişik oldu az bir şeydi aslında görümcem ben görmeden pudrayı basmış boynuna dahada sulandı ve kızardı hemen sildim ama sorun şu doktora götürdüm çinko içerikli krem yazdı ama daha fayda etmedi malum boyun bölgesi hava almayan bir bölge birazda gıdısi var hava almıyor günde 3 4 defa kuruluyorum ama sizin başınıza gelen oldumu ne uyguladiniz bu durumda

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar slm kızımın boynu birden pişik oldu az bir şeydi aslında görümcem ben görmeden pudrayı basmış boynuna dahada sulandı ve kızardı hemen sildim ama sorun şu doktora götürdüm çinko içerikli krem yazdı ama daha fayda etmedi malum boyun bölgesi hava almayan bir bölge birazda gıdısi var hava almıyor günde 3 4 defa kuruluyorum ama sizin başınıza gelen oldumu ne uyguladiniz bu durumda
Sık sık nemli bezle sil canım ve pudra kullanma daha kötü yapıyor elinde varsa bepantholde iyi geliyor. Ben Ayra ya öyle yapıyorum şahsen

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sık sık nemli bezle sil canım ve pudra kullanma daha kötü yapıyor elinde varsa bepantholde iyi geliyor. Ben Ayra ya öyle yapıyorum şahsen
Bir ilerleme yok canım yaa Bepanthol var ama onu kullanma dedi nedense doktor benim bildiğim de Bepanthol en iyisi ama

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım zeytinyağı var ise evde zeytinyağı sur kısa sürede iyi gelicektir

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım zeytinyağı var ise evde zeytinyağı sur kısa sürede iyi gelicektir
Zeytin yağı aklıma geldi ama birde şu toplatirmi diye tereddüt ettim bayağı pişik çünkü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kızında göbeğinde oldu ben hametan sürdüm ertesi günü geçti
Hametan kremmi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bir ilerleme yok canım yaa Bepanthol var ama onu kullanma dedi nedense doktor benim bildiğim de Bepanthol en iyisi ama
Valla kuzum ayranın yüzünde olmuştu doktor bize direk bepanthol yada bioderma al sür annesi dedi . Ben bepanthol evde var diye sürdüm ertesi gün bir şeyi kalmadı

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum ayranın yüzünde olmuştu doktor bize direk bepanthol yada bioderma al sür annesi dedi . Ben bepanthol evde var diye sürdüm ertesi gün bir şeyi kalmadı
Sürdüm canım öğlen gibi şimdi tekrar temizledim surucem inşallah iyi gelir çok bilmiş görümcemin yüzünden çocuğun boynu kıpkırmızı 🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar