Plesanta rahim ağzında

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Aselaras tarafından oluşturulan Plesanta rahim ağzında başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,035 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Plesanta rahim ağzında
Konbuyu başlatan Aselaras
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bugün ayrıntılıya girdim bebekde bi sıkıntı görmedi doktor bebeğin eşi degil kafası rahmine yakın ama rahim ağzında degil yukarı çıkar zamanı var dedi perinatoloji uzmanı da amniyosentez istemediğime dair kagıt imzalattırdı. İkili testin normalken neden 3lü test yaptırdın dedi biz önermiyoruz ikili temiz çıkınca bende doktorum istedi deyince bişey diyemedi tansiyonunu düzenli ölçtür şeker ölçümünü de zamanı gelince mutlaka yaptır dedi kızlar içim rahatladı
Sevindim iyi olmanıza canım aynen 3lü de yanılma payı çok yüksek zaten çoğu Dr istemiyor gerek duymuyor çünkü. 2lide bile ultrason ölçümü önemli olan kan sonuçları tahmini oluyor. Dünya üzerinde seninle aynı yaşta kaç gebe varsa ortalama değer çıkarıyor kaçı riskli diye, hiç onlara takılıp amniyosentezi yaptırma zaten iyi yapmışsın yaptırmayarak. Allah korusun bişey olsa detaylıda da belli oluyor zaten şükür temiz çıkmış. Hiç sıkma canını kötü düşünme sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah 🙏

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Sevindim iyi olmanıza canım aynen 3lü de yanılma payı çok yüksek zaten çoğu Dr istemiyor gerek duymuyor çünkü. 2lide bile ultrason ölçümü önemli olan kan sonuçları tahmini oluyor. Dünya üzerinde seninle aynı yaşta kaç gebe varsa ortalama değer çıkarıyor kaçı riskli diye, hiç onlara takılıp amniyosentezi yaptırma zaten iyi yapmışsın yaptırmayarak. Allah korusun bişey olsa detaylıda da belli oluyor zaten şükür temiz çıkmış. Hiç sıkma canını kötü düşünme sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah 🙏
Tşk ederim çok şükür girdiğim sıkıntı stres beni bitirdi 15 günde ne gelirse Rabbimden ama insan daha karnında iken o annelik duygusuna kapılıyo ya bişey olursa korkusu bırakmıyor.Yinede şükür Rabbime

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Tşk ederim çok şükür girdiğim sıkıntı stres beni bitirdi 15 günde ne gelirse Rabbimden ama insan daha karnında iken o annelik duygusuna kapılıyo ya bişey olursa korkusu bırakmıyor.Yinede şükür Rabbime
Aynen canım annelik iç güdüsü, koruma duygusu kim ister yavrusuna zarar gelmesini, kötü bişey olmasını. O kadar iyi anlıyorum ki seni ama korkma iyidir o hiçbir şey de olmaz Allahın izniyle sen iyi ol ki oda iyi olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar