Plesantanın aşagıda olması Yardımm 🙏🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Güll1907 tarafından oluşturulan Plesantanın aşagıda olması Yardımm 🙏🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,759 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Plesantanın aşagıda olması Yardımm 🙏🙏
Konbuyu başlatan Güll1907
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Busraahmet

Güll1907

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 13+5 haftalıgım plesenta rahim agzına yerleşmiş 25 e kadar yukarı çıkması lazım dedi doktor bu durumu yaşayan varmı bide bunun cinsiyetle alakası vaarmı?

Busraahmet

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 13+5 haftalıgım plesenta rahim agzına yerleşmiş 25 e kadar yukarı çıkması lazım dedi doktor bu durumu yaşayan varmı bide bunun cinsiyetle alakası vaarmı?
Canım gerçekten hiç kafana takma sakın çünkü bana 18 haftalıkken plesantan rahim ağzında bu şekilde normal doğum yapamazsın çok riskli kanaman olur diye çok korkuttular sonra 22 haftalıkken tekrar gittim dediler yer değiştirmiş yukarı doğru çıkmış herhangi bi sıkıntı yok dedi zaman ilerledikçe yukarı çıkıyor o içini ferah tut

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Yüzde 90ı yukarı çıkıyor benimde 17.haftada aşagıda dediler 21de ayrıntılı ultrasona girdim doktor yukarıda dedi hiç korkma kendini de korkutma sadece ağır kaldırma yüksege uzanma bide fırsat buldukça ayaklarını yukarı kaldırıp dinlen

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Canım gerçekten hiç kafana takma sakın çünkü bana 18 haftalıkken plesantan rahim ağzında bu şekilde normal doğum yapamazsın çok riskli kanaman olur diye çok korkuttular sonra 22 haftalıkken tekrar gittim dediler yer değiştirmiş yukarı doğru çıkmış herhangi bi sıkıntı yok dedi zaman ilerledikçe yukarı çıkıyor o içini ferah tut
Benimkide aşağıda 15+5 haftamdayım inşalla yukarı cıkar kanamamda oldu bikaçkere çok korkuyorum 😞

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Benimkide aşağıda 15+5 haftamdayım inşalla yukarı cıkar kanamamda oldu bikaçkere çok korkuyorum 😞
Hiç canını sıkma bol bol ayaklarını yukarı kaldır dinlen eğilme yüksege uzanma ağır iş yapma hatta hiç yapma ben yemek ve lavabo dışında yerimden bile kalkmadım düzeldi şükür eğer kanaman varsa hiç hiç kalkma yukarı çıkar Allah’ın izniyle

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Canım merhaba öncelikle hiç ama hiç endişe etme aynı durumu yaşadım sekizinci aya kadar aynı durumdaydım bu ay plasenta yukarıya çıktı ve normal doğuma engel bi şey kalmadı endişelenme uzanınca dinlenince zaten geçiyor bu durum ve genelde erkek bebeklerde yaşanan bir durum olduğu söyleniyor..❤️

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Hiç canını sıkma bol bol ayaklarını yukarı kaldır dinlen eğilme yüksege uzanma ağır iş yapma hatta hiç yapma ben yemek ve lavabo dışında yerimden bile kalkmadım düzeldi şükür eğer kanaman varsa hiç hiç kalkma yukarı çıkar Allah’ın inş canm hamilelimi oğrendiğimden bedi başıma gelmeyen kalmadı Rabbim sağlıkla kucağımıza almayi nasip eder inşaalla

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İlerleyen haftalarda yukarı çıkar büyük ihtimalle küçük daha canım çıkmazsa da yine bi sorun olmaz normal doğum yapamazsın sadece. Cinsiyetle alakası yok ama onun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar