Plesantasi rahim agzinda olan varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SerapAsaf tarafından oluşturulan Plesantasi rahim agzinda olan varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,470 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Plesantasi rahim agzinda olan varmi
Konbuyu başlatan SerapAsaf
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan CınarHira

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Geçmiş olsun canım ALLAHIN İZNİYLE yukarı çıkar inşaALLAH

Özo

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 26 haftaligim bebegin eşi tam rahim ağzında erken doğum riskim var doktor eğer doğuma kadar yukarı çıkmasa riskli bi doğum olacak dedi benim gibi olanlar varmi çok uzuluyorum
Benimde oyleydi sonra yukari cikti sukur..kendini yorma biseyler silkeleme dikkat et kisacasi hersey yoluna girer allahin izniyle gecmis olsun

Serapserap

Kayıtlı Üye
rank
Kardeşim normal doğum diye girdi zorunlu sezaryenla döndü onunda eşi bebekten önce geldi. Dinlen bol bol kendini yorma inşallah sağlıkla kucağına alırsın 🤲
Doğumda çok kanaması olmusmu canım doğumu nasıl geçmiş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım ALLAHIN İZNİYLE yukarı çıkar inşaALLAH
Inşallah canım allah razı olsun

Benimde oyleydi sonra yukari cikti sukur..kendini yorma biseyler silkeleme dikkat et kisacasi hersey yoluna girer allahin izniyle gecmis olsun
Kaçıncı haftada yukarı çıktı canım

Kaçıncı haftada yukarı

Serapserap

Kayıtlı Üye
rank
Evet benimkide öyle 34 haftaligm hala yukarı cikmadi
Allah yardımcımız olsun inşallah sağlıkla alırız yavrularimizi kucagimiza seninki tam kapatmismi rahim ağzını

Canını sıkma dua et. Ablamda bu şekildeydi. Onu da 28.haftada sezeryan için fakülteye sevk ettiler. Fakat bebek gelmemek için direndi 38.haftada da sezeryanla aldılar. Allah yardım

Canını sıkma dua et. Ablamda bu şekildeydi. Onu da 28.haftada sezeryan için fakülteye sevk ettiler. Fakat bebek gelmemek için direndi 38.haftada da sezeryanla aldılar. Allah yardım etsin sana da bebisede sağlık versin
Insallahh canım nasıl geçti doğumu doğumda yukarı cikmismiydi eşi

Canını sıkma dua et. Ablamda bu şekildeydi. Onu da 28.haftada sezeryan için fakülteye sevk ettiler. Fakat bebek gelmemek için direndi 38.haftada da sezeryanla aldılar. Allah yardım

Canını sıkma dua et. Ablamda bu şekildeydi. Onu da 28.haftada sezeryan için fakülteye sevk ettiler. Fakat bebek gelmemek için direndi 38.haftada da sezeryanla aldılar. Allah yardım etsin sana da bebisede sağlık versin
Insallahh canım nasıl geçti doğumu doğumda yukarı cikmismiydi eşi

Son düzenleme:

NazlıMelis

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar