Plesantasi rahim agzinda olan varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SerapAsaf tarafından oluşturulan Plesantasi rahim agzinda olan varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,484 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Plesantasi rahim agzinda olan varmi
Konbuyu başlatan SerapAsaf
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan CınarHira

Elvan

Kayıtlı Üye
rank
Canım plesanta previa total rahim ağzını tam kapatmış dedi bi kaç gündür çok ağrım oluyor senin oluyor muydu bu haftalar 28 haftaligim
Benim agrim ilk 14 hafta cok oldu sonra gecti 30. Haftaya kafar hic agrim olmadi cok rahattim tek sıkıntım midemin yanmasiydi 30. Haftadaydim adet agrisi gibi agri hissettim 10 dk gecmedi kanamam basladi 4gun yattim hastanede 35. Haftadaki kanamada da agri hissettim 4 saat sonra falan kanamayi gordum ilacla durdurdular 3. Kanamaya karsi da sali gunu dogum yapacam insallah hatta ozeldeki doktorum dogumun kanamali gecmesi riskine karsi unv hastanesine yonlendirdi ordan gun aldim Hakkimizda hayirlisi olsun siz dikkatli olun kendinizi yormayin birsey olmaz allahin izniyle ama en azindan 32. Haftaya kadar cok dikkatli olun

AsafSerap

Kayıtlı Üye
rank
Benim agrim ilk 14 hafta cok oldu sonra gecti 30. Haftaya kafar hic agrim olmadi cok rahattim tek sıkıntım midemin yanmasiydi 30. Haftadaydim adet agrisi gibi agri hissettim 10 dk gecmedi kanamam basladi 4gun yattim hastanede 35. Haftadaki kanamada da agri hissettim 4 saat sonra falan kanamayi gordum ilacla durdurdular 3. Kanamaya karsi da sali gunu dogum yapacam insallah hatta ozeldeki doktorum dogumun kanamali gecmesi riskine karsi unv hastanesine yonlendirdi ordan gun aldim Hakkimizda hayirlisi olsun siz dikkatli olun kendinizi yormayin birsey olmaz allahin izniyle ama en azindan 32. Haftaya kadar cok dikkatli olun
Bebeğin 30 haftada kaç kiloydu

Elvan

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin 30 haftada kaç kiloydu
Tam hatirlamiyorum ama 1.5 kg di yaklasik . dogsaydi premature olacakti zaten. ilk olarak hastanede direk ciger gelistirici igne vurdular 2 doz olur da dogarsa nefes alabilsin diye anne karninda vurulmasi daha iyiymis kanamali durumlarda.. 35. haftadaki kanamadan sonra da ciger ignesi oldum

AsafSerap

Kayıtlı Üye
rank
Tam hatirlamiyorum ama 1.5 kg di yaklasik . dogsaydi premature olacakti zaten. ilk olarak hastanede direk ciger gelistirici igne vurdular 2 doz olur da dogarsa nefes alabilsin diye anne karninda vurulmasi daha iyiymis kanamali durumlarda.. 35. haftadaki kanamadan sonra da ciger ignesi oldum
Şu anda kaç kilo kaç kiloda doğacak

H

Htc

Guest
Canım zaten 4 aydan beri var hala çıkmadı yukarı 7.ayina girdim böyle olursa kanamayi durduramam dedi özele gidiyorum burda doğum yaptıramayiz o riski göze alamayiz dedi canım bilmiyorumki hangisi ama seninki çok tehlikeli yerde dedi yüzde 1 görünüyor dedi hangisi tehlikeli vallahi çok korkuyorum pazartesi araştırmaya randevu aldım gidicem bakalım hayırlısı olsun aslında doktorum çok iyi ama bu hastanede yapmamız imkansız dedi araştırmada yapacaksın dedi
Benimkide 31 .hafta canım halla yukarı çıkmamış sezeryan doğum yaparsın dedi kesin mi dedim evet dedi bende araştırma hastanesine gidiyorum özele de gitmeyi düşünmüştüm ozeller yapmıyor mu böyle olunca doğumlar?

AsafSerap

Kayıtlı Üye
rank
Benimkide 31 .hafta canım halla yukarı çıkmamış sezeryan doğum yaparsın dedi kesin mi dedim evet dedi bende araştırma hastanesine gidiyorum özele de gitmeyi düşünmüştüm ozeller yapmıyor mu böyle olunca doğumlar?
Yapmıyor canım ben özele gidiyordum biz bu riski göze alamayiz dedi araştırmaya perinatoloji bölümüne yolladı araştırmaya gidiyorum şimdi riskli gebelik bölümüne senin ağrın felan çok varmi kanaman felan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar