Plesantasi rahim agzinda olan varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SerapAsaf tarafından oluşturulan Plesantasi rahim agzinda olan varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,397 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Plesantasi rahim agzinda olan varmi
Konbuyu başlatan SerapAsaf
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan CınarHira

SerapAsaf

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 26 haftaligim bebegin eşi tam rahim ağzında erken doğum riskim var doktor eğer doğuma kadar yukarı çıkmasa riskli bi doğum olacak dedi benim gibi olanlar varmi çok uzuluyorum

Elvan

Kayıtlı Üye
rank
Benim de bebegimin asagida 30. Haftamda kanama gecirdim 4 gun hastanede yattim su an yatak istirahatindeyim Previa nin farkli formlari var sizinki total plesenta previa mi Marjinal olan mi Low lying mi ona gore de riskleri degisiyor Dogum seklimiz kesinlikle sezaryen olacak kanamali bir dogum olma durumu var allah korusun baska riskleri olmaz insallah icimizi rahat tutalim. ama tavsiyem iyi bir doktor bulun agir is yapmayin iliskiden uzak durun

SerapAsaf

Kayıtlı Üye
rank
Benim de bebegimin asagida 30. Haftamda kanama gecirdim 4 gun hastanede yattim su an yatak istirahatindeyim Previa nin farkli formlari var sizinki total plesenta previa mi Marjinal olan mi Low lying mi ona gore de riskleri degisiyor Dogum seklimiz kesinlikle sezaryen olacak kanamali bir dogum olma durumu var allah korusun baska riskleri olmaz insallah icimizi rahat tutalim. ama tavsiyem iyi bir doktor bulun agir is yapmayin iliskiden uzak durun
Canım zaten 4 aydan beri var hala çıkmadı yukarı 7.ayina girdim böyle olursa kanamayi durduramam dedi özele gidiyorum burda doğum yaptıramayiz o riski göze alamayiz dedi canım bilmiyorumki hangisi ama seninki çok tehlikeli yerde dedi yüzde 1 görünüyor dedi hangisi tehlikeli vallahi çok korkuyorum pazartesi araştırmaya randevu aldım gidicem bakalım hayırlısı olsun aslında doktorum çok iyi ama bu hastanede yapmamız imkansız dedi araştırmada yapacaksın dedi

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Kardeşim normal doğum diye girdi zorunlu sezaryenla döndü onunda eşi bebekten önce geldi. Dinlen bol bol kendini yorma inşallah sağlıkla kucağına alırsın 🤲

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Canını sıkma dua et. Ablamda bu şekildeydi. Onu da 28.haftada sezeryan için fakülteye sevk ettiler. Fakat bebek gelmemek için direndi 38.haftada da sezeryanla aldılar. Allah yardım etsin sana da bebisede sağlık versin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar