Plesenta aşağıda

• Konbuyu başlatan İzzz
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İzzz tarafından oluşturulan Plesenta aşağıda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 275 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Plesenta aşağıda
Konbuyu başlatan İzzz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zzz
İ

İzzz

Guest
Selam kizlar 18 haftalık hamileyim dün kontrole gittim doktorum detaylı ultrason yaptı plesentanın olduğundan büyük ve aşağıda olduğunu söyledi bazısı ilerleyen zamanda yukarı çıkarmış ancak çıkmayabilir dedi doktorum bu durumu araştırdım biraz doğum da sıkıntı oluyormuş aynı durumu yaşayan veya bilgisi olan var mı acaba

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Selam kizlar 18 haftalık hamileyim dün kontrole gittim doktorum detaylı ultrason yaptı plesentanın olduğundan büyük ve aşağıda olduğunu söyledi bazısı ilerleyen zamanda yukarı çıkarmış ancak çıkmayabilir dedi doktorum bu durumu araştırdım biraz doğum da sıkıntı oluyormuş aynı durumu yaşayan veya bilgisi olan var mı acaba
Canım ilerleyen zamanlarda yukarı çıkabilir çıkmazsa da tek sorun normal doğum yapamazsın onuda çok kafana takma ikiside doğum sonuçta sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah

Z

Zzz

Guest
Bende de aynı sorun vardı suyum geldi sancım da vardı ama plasenta hala aşağıdaydı. Sezaryenle yaptım doğumu çok şükür oğlumda da Bende de bir sorun olmadı. Allah bağışlasın.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar