Sorum var Plesenta previa

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sedanurdikcal tarafından oluşturulan Plesenta previa başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 444 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Plesenta previa
Konbuyu başlatan sedanurdikcal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

sedanurdikcal

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba 22 haftalık hamileyim 2 hafta önce ayrıntıya girdim ama bı sıkıntı yoktu birkaç gün öncede gittim normla kontrolüne plesentanin rahim ağzına indiğini ve kapattini söyledi karından emin olamadi alttan baktı rahim ağzına yerleşmiş ama ongun önce ayrintilida bişey çıkmadı anlayamadım acaba bı fiktmri yada başına gelen varmı böyle bı durum

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kizlar merhaba 22 haftalık hamileyim 2 hafta önce ayrıntıya girdim ama bı sıkıntı yoktu birkaç gün öncede gittim normla kontrolüne plesentanin rahim ağzına indiğini ve kapattini söyledi karından emin olamadi alttan baktı rahim ağzına yerleşmiş ama ongun önce ayrintilida bişey çıkmadı anlayamadım acaba bı fiktmri yada başına gelen varmı böyle bı durum
Geçmiş olsun doktorun ne söyledi canım bir sorunn vs var mı ? Kendiliğinden düzelir d deniyor ama bilemiyorum cnm birdaha ne zaman gideceksin cnm ? Yukarı çıkma ihtimali de olabilir istersen başka doktora da görün moralini bozma

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Geçmiş olsun doktorun ne söyledi canım bir sorunn vs var mı ? Kendiliğinden düzelir d deniyor ama bilemiyorum cnm birdaha ne zaman gideceksin cnm ? Yukarı çıkma ihtimali de olabilir istersen başka doktora da görün moralini bozma
Arkadasima katılıyorum baska bir doktora daha görünmeni tavsiye ederim

Meryem07

Kayıtlı Üye
rank
Ben de var şuan. hafife alma şekerim. 28 haftaya kadar süre var plesanta Ordan ayrıldı ayrıldı ayrılmadı mecburen tetikde olman gerekiyor. kanama olma durumu olabilir. ilişkiden uzak durmalı yorulmamlı yatak ıstihatı falan. kimse bir şey yapmıyor tedavisi yok yani kendi kendi e ayrılması en gğzle şey. ani bir kanama da kan durdurulması doğuma alınıyor. 28. haftaya kadar ayrılmayın a da sezaryan için pln yapılıyor 36 ya da 38 hafta arası
ben adak adadım selametle olsun diye. Bu durum ikimiz için d e tehlikeli bir doğum anında kan bulundurması g e erkebilir. o plesanta ayrılmazsa doğumdan sonra kalsa ve birden kanama falan olsa rahim alınabiliyor.
aeaştırfıpım öğrendiğim kadarıyla bunlar var. Sen de muhakkak araştır. bilinçli ol dikkatli olup yorma. yüzme ve yürüyüşten başka ağir sporlar kesinlikle yasak Allah şifa versin şekerim hepimize

suna06

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben 27 haftaligim hamillelik başından beri plezanta rahim ağzında yukarı cikmadi erken doğuma neden olmaz dedi ama dikkat et dedi kanamaya yol acabilirmis tokatdayim Ankara'ya gitcektim hiç önermedi ağır falan ise girne dedi çıkarda bilir bu şekilde de kalabilir dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar