Prameture bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Prameture bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,869 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Prameture bebek
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun.benimde kzim kordonun üzerine oturmuştu beslenemiyordu zayıf kalmıştı.kalp atışları azalmıştı 35.hafta acil sezaryana alındım.kizm 1650gr oğlum 2050gr dogmustu
Bnm ki dediğim gbi diğer türlü hiç bir sorun yoktu maşallah strese bağlı yüksek tansiyon onun yüzünden olduğunu düşünüyorum cnm diğer türlü hiç bir sağlık sorunu yoktu maşallah bak şimdi ikiside büyümüş kocaman oldular Rabbım bütün evlatlarımızı korusun insllh
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çünkü benım bebegımde 37 haftada doğdu memeyı tutmadı silikon uçları emzırıyorum 2 aydır asla mama vermedim diren canım
Bende cnm mama yerine emzirmk istiyorum bugün baktım bir damla bile gelmedi 😔 ben yinede sagiyorum alparslani memeye koyuyorum ama çok ağlıyor gelmediği için mama vermek zorunda kalıyorum

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Bnm ki dediğim gbi diğer türlü hiç bir sorun yoktu maşallah strese bağlı yüksek tansiyon onun yüzünden olduğunu düşünüyorum cnm diğer türlü hiç bir sağlık sorunu yoktu maşallah bak şimdi ikiside büyümüş kocaman oldular Rabbım bütün evlatlarımızı korusun insllh

Bende cnm mama yerine emzirmk istiyorum bugün baktım bir damla bile gelmedi 😔 ben yinede sagiyorum alparslani memeye koyuyorum ama çok ağlıyor gelmediği için mama vermek zorunda kalıyorum
Amin inşallah.emzirecem diyede bebeği boşuna aç birakmayin.kolaya kacmamaya calisjn sadece

Amin inşallah.emzirecem diyede bebeği boşuna aç birakmayin.kolaya kacmamaya calisjn sadece
Prematüre bebejleron çok çok yemeleri lazim yoksa kolay kolay buyumuyorlar

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank

Yok cnm aç birakirmiyim pasami maşallah kilosu gayet iyi dedidoktorum bugün kontrolü vardı zaten çoğunluk mama geldikcede anne sutu veriyorum az da şifa dır pasama cnm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar biliyorsunuz erken doğum yaptım 31 haftalik şuan bebeğim 33 haftalik eve geldik kuvezden çıktı nelere dikkat etmem lazım napmam lazım aşırı küçük alt değişimden bile korkarak yaptım bugün geldik 25 ml anne sutu biberonla verdim mememi alamadı doydugunu nerden anlicam 25 ml onun doymasi için yeterli mi 1 hafta 6 günlük henüz bebeğim tecrübeli anneler yardım fikir verin doyup doymadigini anlamıyorum şimdi 25 ml verdim uyudu 2 saat sonra yine kaldircam bana yardımcı olursanız sevinirim 🙏 sanki ilk çocuk o kdar korkuyorum
Maşallah canım çok sevindim altını değiştirirken korkma bir sorun olmaz inşallah aslında ayına göre ne kadar süt vereceğini doktoruna danışman lazım 2-3 saattir bir vermen lazım ama kaç milim vereceksin onu doktoruna Danış çünkü erken doğum olduğu için yeni olduğu için daha henüz küçük

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah canım çok sevindim altını değiştirirken korkma bir sorun olmaz inşallah aslında ayına göre ne kadar süt vereceğini doktoruna danışman lazım 2-3 saattir bir vermen lazım ama kaç milim vereceksin onu doktoruna Danış çünkü erken doğum olduğu için yeni olduğu için daha henüz küçük
30 ve bazen 50 ml içiyor cnm ayni mama miktarı içiyor gündüz 2 3 saat uyuyor ama gece neden daha çok erken acikiyor onu anlamıyorum 1 saat geçmiyor mama istiyor verdigimde kusuyor vermesem de emzikle resmen kavga ediyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
30 ve bazen 50 ml içiyor cnm ayni mama miktarı içiyor gündüz 2 3 saat uyuyor ama gece neden daha çok erken acikiyor onu anlamıyorum 1 saat geçmiyor mama istiyor verdigimde kusuyor vermesem de emzikle resmen kavga ediyor
Gece ağrısı filan olduğu için uyumuyordur bence canım dikkat et

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bilmiyorum ki cnm neresi ağrıyor 2 gün önce kontrolden geldik bir sıkıntısı yoktu cnm bebeklerin sağı solu belli olmuyor ki cnm ya Rabbım korusun hepsini
Gazi olabilir kulağı ağrıyor olabilir karin ağrısı olabilir misal ayaklarıini kendine doğru çekiyor kendini kasarak ağlıyor,ise karın agrisi vardır yani gazı vardır o an gazını çıkarmaya çalış sonra uyut yada elini kulağına doğru götürüyor veya kafasını sürekli sağa sola çevirerek ağlıyor ise kulağı ağrıyordur bunlara dikkat et kuzum amin amin inşallah

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Gazi olabilir kulağı ağrıyor olabilir karin ağrısı olabilir misal ayaklarıini kendine doğru çekiyor kendini kasarak ağlıyor,ise karın agrisi vardır yani gazı vardır o an gazını çıkarmaya çalış sonra uyut yada elini kulağına doğru götürüyor veya kafasını sürekli sağa sola çevirerek ağlıyor ise kulağı ağrıyordur bunlara dikkat et kuzum amin amin inşallah
Biran önce büyüseler ne güzel olurdu 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.