Sorum var Prenses doğum

• Konbuyu başlatan Rmzyyy
  • Toplam 23 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rmzyyy tarafından oluşturulan Prenses doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 772 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Prenses doğum
Konbuyu başlatan Rmzyyy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
🙄🙄Evet bana da ilk doğum da yapmadıklarını bırakmadılar çok kötüydü ve sonucu da kötü bitti malesef kaybettim bebeğimi 🙄tecrubesizdim hicbisey bilmiyodum ıkınma yerine bagiriyodum bilmiyorum Allah onları bildiği gibi yapsın gerçekten çok kötüydü🙄🙄🙄😪😪
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben ilk doğum da bebeğimi kaybettim normal doğum yapmıştım çok kötü bir doğum geçirdim bundan dolayı ikinci hamileliğim de doğumum da hep özel hastanede geçirdim korktuğum için bı daha aynı seyleri yaşamamak için 🙄 kesinlikle korkan arkadaslarim için tavsiye ediyorum evet acını cekiyorsun ama o kadar kolay oldu ki nasıl doğum yaptığımi anlamadım bile halen de dua ediyorum o doktora Allah bin kere razı olsun inşallah 🤲 anestezi mi verdiler ne yaptılar o anki korkuyla hatırlamıyorum bile ama aşırı rahat bı doğum geçirdim darısı size inşallah 🤲 rabbim kimseyi darda birakmasin inşallah 🤲❤️
Ya kötü olmuş çok üzüldüm gerçekten kız işte ilk gebeliğin çoğunda bir şey bilmiyorsun doğum da dahil ne bilelim ıkınma vs ne bazı ebelerde çok gıcık amman insanlara kızıyor olmasalar daha iyi hazır doğuma gitmişsin moralini bozuyorlar

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar öncelikle merhaba ilk gebeliğim çok tereddutluyum prenses doğum hakkında dusuncelereniz nelerdir
Canım sanciyi kesiyorlar doğum çok yavaş ilerliyor. Ne kadar sancin varsa erken doğursun. Herşeyin bir güzelliği var. Şöyle düşün doğum var ek olarak suni sancida verirler hizlansin diye. Demem o ki sancı yoksa doğum ilerlemez

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım sanciyi kesiyorlar doğum çok yavaş ilerliyor. Ne kadar sancin varsa erken doğursun. Herşeyin bir güzelliği var. Şöyle düşün doğum var ek olarak suni sancida verirler hizlansin diye. Demem o ki sancı yoksa doğum ilerlemez
Benim öyle olmadi canım sancım zaten vardı gittiğim gibi bı serilum verip doğuma aldılar nasıl doğum oldu hiç anlamadım o kadar ki kolaydı iki yıl önceydi hastaneye 2800vermistim vallahi beş bin olsaydı yine verirdim yaşadıklarımdan sonra ne kadar isteseler azdı benim için 🙄

Ya kötü olmuş çok üzüldüm gerçekten kız işte ilk gebeliğin çoğunda bir şey bilmiyorsun doğum da dahil ne bilelim ıkınma vs ne bazı ebelerde çok gıcık amman insanlara kızıyor olmasalar daha iyi hazır doğuma gitmişsin moralini bozuyorlar
Allah o ebeleri bildiği gibi yapsın 😪

Son düzenleme:

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Benim öyle olmadi canım sancım zaten vardı gittiğim gibi bı serilum verip doğuma aldılar nasıl doğum oldu hiç anlamadım o kadar ki kolaydı iki yıl önceydi hastaneye 2800vermistim vallahi beş bin olsaydı yine verirdim yaşadıklarımdan sonra ne kadar isteseler azdı benim için 🙄

Allah o ebeleri bildiği gibi yapsın 😪
Aynen öyle gerçekten hazır strese sokuyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar