Prensesim geldii 🌸 18.gün 🤭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde merveofs tarafından oluşturulan Prensesim geldii 🌸 18.gün 🤭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,483 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Prensesim geldii 🌸 18.gün 🤭
Konbuyu başlatan merveofs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan merveofs

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Erkeklerin askerliği kadınların doğumu bitmezmis ya benimki anlatımı hiç bitmeyecek cinsten oldu şükür 😄
Öperim kuzum Rabbim Kayra kuşa da güzel bir ömür nasip etsin 🌸
Aynen balım aynen . Amin canım cümlemizin evlatlarına hayırlı güzel ömürler nasip etsin rabbim 🤲🏻❤️

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Gözün aydın canım rabbim analı babalı büyütsün inşallah ❣️

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Günaydınlarrr postu @Kayra'nın Annesi 👶🏻 vesilesi ile açıyorum 😄
14 Ağustos sabah 5.30da dünyaya geldi meleğim 🥰 0 sancı 4cm açıklık ile yatış yaptım. O sancıyla doğuramayacağım için doğum hızlansın diye suyu patlatmayı teklif etti ebem ve kabul ettim. Patladıktan sonra zaten 2 dakika içinde kendi sancılarım gelmeye başladı o an anladım sancı neymiş nasıl olurmuş 😄 Yaklaşık 3-3.5 saat süren sancılar sonrası doğuma girdim, tam doğum anında elektrikler kesildi ve jeneratörün de depodan bir şeyleri patlamış devreye giremedi kapkaranlık bir oda ve sancı çığlıkları ile ben 🤦🏻‍♀️ Doğumdaki personeller ve eşim telefon fenerlerini açtı direkt ebeye ve öyle dünyaya geldi benim karanlıklar prensesi. Doğum 15-20dk dikişler ise yarım saat kadar sürdü. İkimiz de sağ salim kavuştuk şükür 🥰🥰😊
Gözün aydın balım benim Rabbim Analı babalı büyütmeyi nasip etsin ♥️🥰

İpeğin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Günaydınlarrr postu @Kayra'nın Annesi 👶🏻 vesilesi ile açıyorum 😄
14 Ağustos sabah 5.30da dünyaya geldi meleğim 🥰 0 sancı 4cm açıklık ile yatış yaptım. O sancıyla doğuramayacağım için doğum hızlansın diye suyu patlatmayı teklif etti ebem ve kabul ettim. Patladıktan sonra zaten 2 dakika içinde kendi sancılarım gelmeye başladı o an anladım sancı neymiş nasıl olurmuş 😄 Yaklaşık 3-3.5 saat süren sancılar sonrası doğuma girdim, tam doğum anında elektrikler kesildi ve jeneratörün de depodan bir şeyleri patlamış devreye giremedi kapkaranlık bir oda ve sancı çığlıkları ile ben 🤦🏻‍♀️ Doğumdaki personeller ve eşim telefon fenerlerini açtı direkt ebeye ve öyle dünyaya geldi benim karanlıklar prensesi. Doğum 15-20dk dikişler ise yarım saat kadar sürdü. İkimiz de sağ salim kavuştuk şükür 🥰🥰😊
Gözün aydın canım biraz maceralı Bir doğum yaşamışsin rabbim sana bağışlasın canım 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar