Profil resmi ekliyemiyorum. Nasıl yaparım sizce

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Profil resmi ekliyemiyorum. Nasıl yaparım sizce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,882 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Profil resmi ekliyemiyorum. Nasıl yaparım sizce
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe Gökçek 🤰
Teşekkür ederim bişey daha sorucam çok oluyom heralde 😀 kapat resmine eşinle resim koymuşsun oraya nasıl resim koyuluyo
Uygulamayı nerden imdiriyim ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Profile dokun kişisel detaylar diyo ona bas sora hesabiniz yazan kisma dokun profil diyo en basta orda da profik afişini düzenle diyo ordan yapabilirsin umarim açıklayıcı olmusturEkli dosyayı görüntüle 713
Bende yaapdımm🥰

Son düzenleme:

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
😂😂😂😂 iyi madem bak ne yap biliyonmu esinin telefonundan giris yap ordan profilini duzenle sora ordan çıkış yap telrar burdan gir😂😂 ben çok takintiliyimdir bisey yaomak isyesem mutlaka yaparim😎😎😎
Bakalım öyle olursa eğer yapacam ya dünden beri herkes yaptı ama benimki niye olmuyor. Telefonum Xiaomi Redmi Note8 telefon markası önemli mi niye

Son düzenleme:

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Bakalım öyle olursa eğer yapacam ya dünden beri herkes yaptı ama benimki niye olmuyor. Telefonum Xiaomi Redmi Note8 telefon markası önemli mi niye
Sanmiyorum ama benimde çoğu fotografi goruntukemiyor zaten 🤗

Olmuş iste yapmışsın 😃😃😎😎

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Sanmiyorum ama benimde çoğu fotografi goruntukemiyor zaten 🤗

Olmuş iste yapmışsın 😃😃😎😎
Benim hiçbir fotoğrafı görüntülemiyor . Profil fotoğrafı kamerayla çekip yaptım. Çerçeveli fotoğrafım o🤣🤣 anca böyle bir çözüm buldum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar