Progestan Kullanan Annişler.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Derya izm tarafından oluşturulan Progestan Kullanan Annişler. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,709 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Progestan Kullanan Annişler.
Konbuyu başlatan Derya izm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya izm

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Bu ilacı son zamanlarda kullanan arkadaşlarım hep sezeryan oldu canım. İlk dönemlerinde kullanan arkadaşlarım normal dogum yaptı. Ondan erken bırak fitili diyen 2 kişi oldu da bilemedim bende :) 35 haftalıgı doldurduk şükür :)
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aminnnnşallah kuzucum 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öyle yapıcam canım. İnsanın ister istemez aklı karışıyor :)
Valla benim zorunlu oldu yoksa yapmazdı doktorum ama sen en iyisi doktora sor gene 😇

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 21 haftalıgımdan beri progestan fitil olarak kullanıyorum. Şimdi 35+3 olduk.Ama Bi arkadaşım dedi ki ben 37.haftaya kadar kullandım rahmin açılmasını engellediği için bıraktığım zamanda normal dogum yapamadım açılma olmadı. Bence artık fitili atmayı bırak vucüdundan anca çıkar etkisi uzun zamandır kullanıyorsun dedi. Sizce öyle birşey olur mu arkadaşıma doktoru öyle söylemiş. Benim doktor da 37. Haftada bırakıcaz fitili dedi. Bilemedim ne yapıcagımı 🤷‍♀️
Valla bende kullanıyorum canım hala benimde ikili tarama testinde cikmisdi bı ara verdim gene başlattı Dokdorum bakalım son gidişimde birakdircakmis dokdor hiç bilmiyorum

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Valla bende kullanıyorum canım hala benimde ikili tarama testinde cikmisdi bı ara verdim gene başlattı Dokdorum bakalım son gidişimde birakdircakmis dokdor hiç bilmiyorum
Ben hiç bırakmadan kullandım canım hala daha kullanıyorum. Korkum rahmin açılmasını engeller mi acaba uzun süre kullandığım için. Yarın sorucam Bi doktoruma bakalım ne dicek.

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Ben hiç bırakmadan kullandım canım hala daha kullanıyorum. Korkum rahmin açılmasını engeller mi acaba uzun süre kullandığım için. Yarın sorucam Bi doktoruma bakalım ne dicek.
Valla sor bakalım bende merak ettim öyle olsa dokdorlar vermez herhalde bile bile ne bileyim bende şaşırdım acikcasi

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Valla sor bakalım bende merak ettim öyle olsa dokdorlar vermez herhalde bile bile ne bileyim bende şaşırdım acikcasi
Bazı doktorlar sezaryan yapmayı tercih ediyor. Benim doktorum tam tersi normal dogumu öneriyor canım. Belki doktorla alakalıdır. Öyle birşey olsa daha erken kullanmayı bırak derdi herhalde. Bilemedim ki arkadaşta açılmam olmadı ilaç yapmış diyince de korktum açıkçası.

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Bazı doktorlar sezaryan yapmayı tercih ediyor. Benim doktorum tam tersi normal dogumu öneriyor canım. Belki doktorla alakalıdır. Öyle birşey olsa daha erken kullanmayı bırak derdi herhalde. Bilemedim ki arkadaşta açılmam olmadı ilaç yapmış diyince de korktum açıkçası.
Olabilir kuzum hakkımızda hayırlısı ilaç kullanmayı hiç sevmem ama mecbur kandır vitamindir magnezyumdur bikdim ama evladım icin katlanıyorum🤗

ErvA34_

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 21 haftalıgımdan beri progestan fitil olarak kullanıyorum. Şimdi 35+3 olduk.Ama Bi arkadaşım dedi ki ben 37.haftaya kadar kullandım rahmin açılmasını engellediği için bıraktığım zamanda normal dogum yapamadım açılma olmadı. Bence artık fitili atmayı bırak vucüdundan anca çıkar etkisi uzun zamandır kullanıyorsun dedi. Sizce öyle birşey olur mu arkadaşıma doktoru öyle söylemiş. Benim doktor da 37. Haftada bırakıcaz fitili dedi. Bilemedim ne yapıcagımı 🤷‍♀️
Doktora danis bence Progestani birakman doğru olmaz bence bende 4 aya kadar kullandım

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Olabilir kuzum hakkımızda hayırlısı ilaç kullanmayı hiç sevmem ama mecbur kandır vitamindir magnezyumdur bikdim ama evladım icin katlanıyorum🤗
Ben hastahaneye giden insan degildim. Hasta olsam bile evde kendimi iyileştirmeye çalışırdım dogal yollardan hap içmek midemi bulandırırdı ama kızım için yapmam dedigi ne varsa hepsini yaptım :)

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar